| 10.01.2008, 19:45.42 | |
Odpověď @amba /Intelsat na 68,5EKdyž jsi třeba na 42E a dáš povel otočit na 68,5E, začne se vůbec točit motor směrem na východ?Pokud totiž ne, máš špatně nadefinován satelit na 68,5E, čili, pokud na dálk. Ovl. stlačíš MENU/6/2/1 a MENU 6/2/4, nesedí ti název nebo pozice u této družice. Pokud bych měl povýšit na souborovou úroveň, nesedí ti parametry satelitu v souboru var/etc/satellites.xml s parametry satelitu ve var/tuxbox/config/enigma/config - hodnoty ve stupních je třeba počítat/editovat v hexa. Softwarové limity máš pod MENU/6/2/3/modré v nastaveních motoru pod některou z předvoleb, metodou pokus-omyl to najdeš a případně zrušíš. Nejsem teď u dreamu, abych ti to mohl přesněji popsat, píšu jen po paměti. Nastavení hardwarových limitů máš v návodu k motoru SG2100, tu je zbytečné, abych to opisoval, pokud nemáš návod, určitě najdeš (i v CZ) přes google. |
![]() D2MAC |
| 10.01.2008, 20:01.46 | |
Intelsat 68,5EDíky to D2MAC za odbornou radu, vyhledám návod a zkusím nastavit parametry. Ještě jednou díky a ozvu se. |
![]() amba |