Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 19:55.39

Skylink a hbo

neviem ale pocul som ze sa da na modru skylink dopalit hbo, nova a nova cinema, a musia sa vyopnut zapisy, ale technicky neviem ci je to mozne, tak sa chcel len opytat ci je to blud alebo je to realne a vie to niekto urobit
uživatel
reavis
10.01.2008, 19:57.52

RE: Skylink a hbo

blud, ale totalni...
uživatel
clyde