| 10.01.2008, 19:55.39 | |
Skylink a hboneviem ale pocul som ze sa da na modru skylink dopalit hbo, nova a nova cinema, a musia sa vyopnut zapisy, ale technicky neviem ci je to mozne, tak sa chcel len opytat ci je to blud alebo je to realne a vie to niekto urobit |
![]() reavis |
| 10.01.2008, 19:57.52 | |
RE: Skylink a hboblud, ale totalni... |
![]() clyde |