| 10.01.2008, 20:04.24 | |
koscomsdf 3510Zdarek.Tak som tu zas.Chcel by som sa opytat aky stroj je koscom sdf 3510.Precital som si par recenzii na nete ale radsej by som nejake vlastne skusenosti.Ci nemrzne,podpora na nete....Ak ovsem niekto take nieco ma.Dik moc |
![]() mirro666 |
| 10.01.2008, 20:06.52 | |
RE: koscomsdf 3510asi tak je podobný jako openbox ten má lepší podporu tak se na koscom vykašli a jdi do opena ten je lepší R^ |
![]() Karlos1 |
| 10.01.2008, 20:25.55 | |
RE: koscomsdf 3510taky doporučuji openbox, mám zkušenost s oběma a openbox je na tom lépe a cena je prakticky stejná. |
![]() Ondra10 |
| 10.01.2008, 22:14.36 | |
koscomDik moc za reakcie.Pred tym som mal zalusk na openbox len ako "dospievam" tak uz nekupujem veci z hurta ako kedysi.:o)))Takze asi pojdem do toho openoxu.A este jedna otazocka.Ma to usals?.Ak som dobre pochopil tak by to malo byt goto x funkcia.Lenze par ludi mi tvrdilo ze to nema tuto funkciu.A na nete pri funkciach je uvedeny.Tak ako to vlastne je? |
![]() mirro666 |
| 10.01.2008, 22:24.54 | |
RE: koscomsdf 3510Samozřejmě,že má Openbox Usals.Dokonce u neofiko softu chodí korektně jen Usals.U volby klasického motoru to s neofiko softem nechce točit na západ.Tedy ono točí,ale neuloží do paměti a když se chceš vrátit třeba z 23E na 1W,tak to nechodí.Ve funkci USALS je vše v pohodě.... |
![]() Fero Ch |
| 10.01.2008, 23:27.59 | |
koscomDik moc este raz. |
![]() mirro666 |
| 11.01.2008, 08:11.37 | |
RE: koscomsdf 3510jak muze Karlos kvakat nesmysl o podpore,kazdy prijimac je delany pro jiny trh a kazdy prijimac a tim i sw ma sve pro a proti. Nikdy nelze rici to,co tady rekl Karlos. |
![]() maly mike |