Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 20:37.27

3 druzice 8 prijimacov

Neviete niekto ako by som dokazal na jednej parabole nastavit 3 druzice a aby sli na 8 prijimacoch?
Je to mozne? Pripadne ake zariadenia by ste nato pouzili?
uživatel
Tms1320
10.01.2008, 20:43.58

RE: 3 druzice 8 prijimacov

Nedávno som niečo podobné videl,4 družice a výstup na 8 prijímačov.....boli použité iba 4 prijímače ale bežalo to v pohode.,treba len vhodný typ prepínača (neviem presne aký to bol typ),parabola a 4x quad konvertor.
uživatel
sivko44
10.01.2008, 20:49.11

Blbnem....

Nie quad ale quatro Lnb !!! ;P
uživatel
sivko44
10.01.2008, 20:52.30

RE: 3 druzice 8 prijimacov

3xLNB quttro + E.160-AP-8 (prip. P.160-AP-8).
uživatel
blik
10.01.2008, 20:53.19

RE: 3 druzice 8 prijimacov

3xLNB quattro som myslel...
uživatel
blik
10.01.2008, 20:54.44

RE: 3 druzice 8 prijimacov

Musia sa použiť octo nie quad konvertory (8x samostatný výstup)
uživatel
jaro77
10.01.2008, 20:57.41

RE: 3 druzice 8 prijimacov

Tak potom 3xoctoLNB + 8x DiseqC 4/1 (nedoporucujem na dlhsie vzdialenosti)
uživatel
blik
10.01.2008, 21:07.25

RE: 3 druzice 8 prijimacov

Ta varianta predtym nepojde?
uživatel
Tms1320
10.01.2008, 21:09.55

RE: 3 druzice 8 prijimacov

A není lepší dát 3xLNB Quattro a multipřepínač? Cenově skoro stejné a funkční.
uživatel
Harry131
10.01.2008, 21:11.08

RE: 3 druzice 8 prijimacov

Nejde o cenu hlavne aby to bolo funkcne
uživatel
Tms1320
10.01.2008, 21:14.30

RE: 3 druzice 8 prijimacov

Tak to rozhodně funkční bude a i míň kabelů bude a je to i levnější když jsem koukal.
uživatel
Harry131
10.01.2008, 21:16.01

RE: 3 druzice 8 prijimacov

Protože ne každý přijímač umí komunikovat s jakýmkoliv DiseqC přepínačem
uživatel
Harry131
10.01.2008, 21:25.17

RE: 3 druzice 8 prijimacov

Aky konkretny multiswitch tam mam pouzit?
uživatel
Tms1320
10.01.2008, 21:49.31

RE: 3 druzice 8 prijimacov

Vsak som Ti to napisal, moj prvy prispevok vo vlakne.
uživatel
blik