| 10.01.2008, 20:37.27 | |
3 druzice 8 prijimacovNeviete niekto ako by som dokazal na jednej parabole nastavit 3 druzice a aby sli na 8 prijimacoch?Je to mozne? Pripadne ake zariadenia by ste nato pouzili? |
![]() Tms1320 |
| 10.01.2008, 20:43.58 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacovNedávno som niečo podobné videl,4 družice a výstup na 8 prijímačov.....boli použité iba 4 prijímače ale bežalo to v pohode.,treba len vhodný typ prepínača (neviem presne aký to bol typ),parabola a 4x quad konvertor. |
![]() sivko44 |
| 10.01.2008, 20:49.11 | |
Blbnem....Nie quad ale quatro Lnb !!! ;P |
![]() sivko44 |
| 10.01.2008, 20:52.30 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacov3xLNB quttro + E.160-AP-8 (prip. P.160-AP-8). |
![]() blik |
| 10.01.2008, 20:53.19 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacov3xLNB quattro som myslel... |
![]() blik |
| 10.01.2008, 20:54.44 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacovMusia sa použiť octo nie quad konvertory (8x samostatný výstup) |
![]() jaro77 |
| 10.01.2008, 20:57.41 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacovTak potom 3xoctoLNB + 8x DiseqC 4/1 (nedoporucujem na dlhsie vzdialenosti) |
![]() blik |
| 10.01.2008, 21:07.25 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacovTa varianta predtym nepojde? |
![]() Tms1320 |
| 10.01.2008, 21:09.55 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacovA není lepší dát 3xLNB Quattro a multipřepínač? Cenově skoro stejné a funkční. |
![]() Harry131 |
| 10.01.2008, 21:11.08 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacovNejde o cenu hlavne aby to bolo funkcne |
![]() Tms1320 |
| 10.01.2008, 21:14.30 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacovTak to rozhodně funkční bude a i míň kabelů bude a je to i levnější když jsem koukal. |
![]() Harry131 |
| 10.01.2008, 21:16.01 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacovProtože ne každý přijímač umí komunikovat s jakýmkoliv DiseqC přepínačem |
![]() Harry131 |
| 10.01.2008, 21:25.17 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacovAky konkretny multiswitch tam mam pouzit? |
![]() Tms1320 |
| 10.01.2008, 21:49.31 | |
RE: 3 druzice 8 prijimacovVsak som Ti to napisal, moj prvy prispevok vo vlakne. |
![]() blik |