Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 21:00.11

cs link...gital

nejde mi nova cinema..dnes som ju aktivoval....
uživatel
bonjovi22
10.01.2008, 21:03.11

RE: cs link...gital

napis cislo karty, podivam se na zapis
uživatel
pekord
10.01.2008, 21:22.37

RE: cs link...gital

mam aktyvovany zaklad a do 17 premiove programy okkrem xxx.... vsetko ide okrem tej novy cineni... nenasiel som v ceniku zeby si ju trebalo zaplatit....
uživatel
bonjovi22
10.01.2008, 21:46.08

RE: cs link...gital

pokud nemas zapis na NC tak ti nemuze jit.
uživatel
pekord
10.01.2008, 22:03.51

RE: cs link...gital

Rozdíl bude v tarifu Základ vs. Standart CZ (v tom prvním byla Nova Cinema jen do 31.12, v tom druhém stále).
uživatel
radino
10.01.2008, 22:05.20

RE: cs link...gital

Nutno doplatit kupon 200 Kč (napořád).
uživatel
radino
11.01.2008, 17:05.55

RE: cs link...gital

radino...asi mas pravdu.....
uživatel
bonjovi22
11.01.2008, 17:28.38

RE: cs link...gital

to i kdys treba bude vbudoucnu bude mit prima tv novy kanal tak zase bude novi cenik?
uživatel
sonyk