| 10.01.2008, 21:00.11 | |
cs link...gitalnejde mi nova cinema..dnes som ju aktivoval.... |
![]() bonjovi22 |
| 10.01.2008, 21:03.11 | |
RE: cs link...gitalnapis cislo karty, podivam se na zapis |
![]() pekord |
| 10.01.2008, 21:22.37 | |
RE: cs link...gitalmam aktyvovany zaklad a do 17 premiove programy okkrem xxx.... vsetko ide okrem tej novy cineni... nenasiel som v ceniku zeby si ju trebalo zaplatit.... |
![]() bonjovi22 |
| 10.01.2008, 21:46.08 | |
RE: cs link...gitalpokud nemas zapis na NC tak ti nemuze jit. |
![]() pekord |
| 10.01.2008, 22:03.51 | |
RE: cs link...gitalRozdíl bude v tarifu Základ vs. Standart CZ (v tom prvním byla Nova Cinema jen do 31.12, v tom druhém stále). |
![]() radino |
| 10.01.2008, 22:05.20 | |
RE: cs link...gitalNutno doplatit kupon 200 Kč (napořád). |
![]() radino |
| 11.01.2008, 17:05.55 | |
RE: cs link...gitalradino...asi mas pravdu..... |
![]() bonjovi22 |
| 11.01.2008, 17:28.38 | |
RE: cs link...gitalto i kdys treba bude vbudoucnu bude mit prima tv novy kanal tak zase bude novi cenik? |
![]() sonyk |