Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 21:03.13

Openbox X810 vs DVB-T modul

Da sa do tohto prijimaca dokupit dvb-t modul alebo ma Openbox nejaky model s dvb-t?
uživatel
Fatalino
10.01.2008, 21:06.12

RE: Openbox X810 vs DVB-T modul

bohužel........!!!
uživatel
peta
10.01.2008, 21:18.36

RE: Openbox X810 vs DVB-T modul

Je tu varianta DVB-T přijímače, který se zasouvá do scartu TV.
V tom případě může být zasunut i do scartu vcr u Openboxu.
Například.
STRONG SRT 50 SCART DVB-T RECEIVER
uživatel
mirasat
10.01.2008, 21:44.34

RE: Openbox X810 vs DVB-T modul

A nejaky podobny prijimac s dvb-t a dobrou podporou
staci 1x citacka?
uživatel
Fatalino
11.01.2008, 23:06.49

RE: Openbox X810 vs DVB-T modul

Vantage X 221 TS CI alebo Golden Interstar S 870 Xpeed.
uživatel
ahe56
11.01.2008, 23:18.56

RE: Openbox X810 vs DVB-T modul

Alebo AZBOX ST 710.
uživatel
ahe56
12.01.2008, 08:02.29

RE: Openbox X810 vs DVB-T modul

Ilusion M5 CI combo.
uživatel
ahe56