| 10.01.2008, 21:03.13 | |
Openbox X810 vs DVB-T modulDa sa do tohto prijimaca dokupit dvb-t modul alebo ma Openbox nejaky model s dvb-t? |
![]() Fatalino |
| 10.01.2008, 21:06.12 | |
RE: Openbox X810 vs DVB-T modulbohužel........!!! |
![]() peta |
| 10.01.2008, 21:18.36 | |
RE: Openbox X810 vs DVB-T modulJe tu varianta DVB-T přijímače, který se zasouvá do scartu TV.V tom případě může být zasunut i do scartu vcr u Openboxu. Například. STRONG SRT 50 SCART DVB-T RECEIVER |
![]() mirasat |
| 10.01.2008, 21:44.34 | |
RE: Openbox X810 vs DVB-T modulA nejaky podobny prijimac s dvb-t a dobrou podporoustaci 1x citacka? |
![]() Fatalino |
| 11.01.2008, 23:06.49 | |
RE: Openbox X810 vs DVB-T modulVantage X 221 TS CI alebo Golden Interstar S 870 Xpeed. |
![]() ahe56 |
| 11.01.2008, 23:18.56 | |
RE: Openbox X810 vs DVB-T modulAlebo AZBOX ST 710. |
![]() ahe56 |
| 12.01.2008, 08:02.29 | |
RE: Openbox X810 vs DVB-T modulIlusion M5 CI combo. |
![]() ahe56 |