Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 22:35.53

Openbox X-810

Prosím...co znamená výraz EMU.Má ho tento komplet? Jede na něm Digi?Předem děkuji....
uživatel
Liška
10.01.2008, 22:43.21

RE: Openbox X-810

EMU na ňom ide, aj Digy. Záleží však na tom, aký tam máš firmware. Odporúčam 5.14 a 5.15. Najnovší je 5.22 a čom som čítal ľudia si ho pochvaľujú. R^
uživatel
butters
10.01.2008, 22:54.28

RE: Openbox X-810

5.22 fuknčně není žádný zázrak.
Autoupdate na Digi TV však jede , zatím.

5.14 - vše ručně.....
uživatel
mirasat
10.01.2008, 22:55.41

RE: Openbox X-810

Ručná práca je len ručná. Preto zostávam na 5.15. :)) R^ R^ R^
uživatel
butters
10.01.2008, 23:00.02

RE: Openbox X-810

Kudelski a spol to určitě o víkendu zase zasukují doufám, že nepřijdou nějaké mrazy aby nám to moc netuhlo pánové i když jak co?....
uživatel
ZDK1
10.01.2008, 23:06.02

RE: Openbox X-810

všem moc děkuji... R^ Je třeba taky nějaký klíč na Digi?...
uživatel
Liška
10.01.2008, 23:12.52

RE: Openbox X-810

Nejlépe použít těch klíču hned 32 aby to klaplo....
uživatel
ZDK1
10.01.2008, 23:19.07

RE: Openbox X-810

keď nevieš čo je EMU,prečo sa pítaš či ho má 810
uživatel
ddd
10.01.2008, 23:19.42

RE: Openbox X-810

Tak to jsem nějak nepobral,ale přesto díky...
uživatel
Liška
11.01.2008, 07:42.48

To Liška

Najprv zisti, aký máš v Openboxe soft. Hoď to sem a potom sa môžeme pohnúť ďalej.
uživatel
butters
11.01.2008, 09:10.11

OPENBOX 810

Rad by som sa pripojil aj ja ohladom tohto prijimaca,mam prerobeny Redion 300,na Openb.800.-a chcel by som vediet ci je lepsie zmenit v nom SW za novy,teraz tam mam z 1.10.07.a ide mi ručne zmena k...,da sa tam pouzit Autoupdate?Co to je?pochopil som to dobre,ze sam si najde novy k..?Diky za radu.
uživatel
Milano 88
11.01.2008, 11:32.03

Milano 88

myslím že nemáš prerobený Redion na Openbox.Ten soft z 1.10. je pre Rediony.
uživatel
dempsey
11.01.2008, 18:05.09

RE: Openbox X-810

Promiň,ale jsem ůplný laik a začátečník zároveň.Jak zjistím čílo softu?
uživatel
Liška
11.01.2008, 19:37.05

RE: Openbox X-810

Stlač Menu, potom Nastaveni systemu OK, potom Systemove informace OK a tam by ti malo ukazať verzi systemu.
uživatel
butters
11.01.2008, 19:41.10

To butters

Jak to tu tak sleduji tak koukám že jsi dobrej R^ a máš trpělivost...díky. Mám tam 5.19
uživatel
Liška
11.01.2008, 20:47.33

RE: Openbox X-810

Takže na tomto softe ti EMU pobeží. R^ EMU je vlastne vec, ktorá ti rozkoduje niektoré zakódované programy. Nie je ich už síce veľa, s ktorými sa to dá, ale čosi ešte frčí. Zhodou okolností som svojho času soft 5.19 mal vo svojom Openboxe nahodený. POLSAT na ňom nepôjde, pretože prepisuje kľúče. Na HotBirde ti pôjdú celkom dobré francúzske programy a tuším, že tam ide aj Premiere na Astre 19 po ručnom nahodení kódov. Už si to presne nepamätám. K EMU sa dostaneš nasledovne: Stlačíš MENU a potom za sebou číslice 1117, naskočí ti tabuľka Klíče, pomocou ktorej môžeš ručne zadávať kľúče.
uživatel
butters
11.01.2008, 20:53.49

To butters

seš super...Premiere mi jede,ale chtěl jsem ještě vědět jestli mi pojede i Digi a pokud ano jestli někdo nemá keys...zadávání klíčů už umím...jsem postarší,ale učím se... ;)
uživatel
Liška
11.01.2008, 21:09.10

RE: Openbox X-810

Digi ti na tom pôjde po ručnom zadaní keys. Keď vieš ako sa zadávajú kľúče, je to super!!! Hoď sem mail a pošlem ti link na stránku, kde ich nájdeš na Digi. R^
uživatel
butters
11.01.2008, 21:19.12

To butters

moc ti děkuji za pomoc a obětaví přístup....Liska.nora@seznam.cz... seš frajer R^
uživatel
Liška