| 10.01.2008, 22:35.53 | |
Openbox X-810Prosím...co znamená výraz EMU.Má ho tento komplet? Jede na něm Digi?Předem děkuji.... |
![]() Liška |
| 10.01.2008, 22:43.21 | |
RE: Openbox X-810EMU na ňom ide, aj Digy. Záleží však na tom, aký tam máš firmware. Odporúčam 5.14 a 5.15. Najnovší je 5.22 a čom som čítal ľudia si ho pochvaľujú. R^ |
![]() butters |
| 10.01.2008, 22:54.28 | |
RE: Openbox X-8105.22 fuknčně není žádný zázrak.Autoupdate na Digi TV však jede , zatím. 5.14 - vše ručně..... |
![]() mirasat |
| 10.01.2008, 22:55.41 | |
RE: Openbox X-810Ručná práca je len ručná. Preto zostávam na 5.15. :)) R^ R^ R^ |
![]() butters |
| 10.01.2008, 23:00.02 | |
RE: Openbox X-810Kudelski a spol to určitě o víkendu zase zasukují doufám, že nepřijdou nějaké mrazy aby nám to moc netuhlo pánové i když jak co?.... |
![]() ZDK1 |
| 10.01.2008, 23:06.02 | |
RE: Openbox X-810všem moc děkuji... R^ Je třeba taky nějaký klíč na Digi?... |
![]() Liška |
| 10.01.2008, 23:12.52 | |
RE: Openbox X-810Nejlépe použít těch klíču hned 32 aby to klaplo.... |
![]() ZDK1 |
| 10.01.2008, 23:19.07 | |
RE: Openbox X-810keď nevieš čo je EMU,prečo sa pítaš či ho má 810 |
![]() ddd |
| 10.01.2008, 23:19.42 | |
RE: Openbox X-810Tak to jsem nějak nepobral,ale přesto díky... |
![]() Liška |
| 11.01.2008, 07:42.48 | |
To LiškaNajprv zisti, aký máš v Openboxe soft. Hoď to sem a potom sa môžeme pohnúť ďalej. |
![]() butters |
| 11.01.2008, 09:10.11 | |
OPENBOX 810Rad by som sa pripojil aj ja ohladom tohto prijimaca,mam prerobeny Redion 300,na Openb.800.-a chcel by som vediet ci je lepsie zmenit v nom SW za novy,teraz tam mam z 1.10.07.a ide mi ručne zmena k...,da sa tam pouzit Autoupdate?Co to je?pochopil som to dobre,ze sam si najde novy k..?Diky za radu. |
![]() Milano 88 |
| 11.01.2008, 11:32.03 | |
Milano 88myslím že nemáš prerobený Redion na Openbox.Ten soft z 1.10. je pre Rediony. |
![]() dempsey |
| 11.01.2008, 18:05.09 | |
RE: Openbox X-810Promiň,ale jsem ůplný laik a začátečník zároveň.Jak zjistím čílo softu? |
![]() Liška |
| 11.01.2008, 19:37.05 | |
RE: Openbox X-810Stlač Menu, potom Nastaveni systemu OK, potom Systemove informace OK a tam by ti malo ukazať verzi systemu. |
![]() butters |
| 11.01.2008, 19:41.10 | |
To buttersJak to tu tak sleduji tak koukám že jsi dobrej R^ a máš trpělivost...díky. Mám tam 5.19 |
![]() Liška |
| 11.01.2008, 20:47.33 | |
RE: Openbox X-810Takže na tomto softe ti EMU pobeží. R^ EMU je vlastne vec, ktorá ti rozkoduje niektoré zakódované programy. Nie je ich už síce veľa, s ktorými sa to dá, ale čosi ešte frčí. Zhodou okolností som svojho času soft 5.19 mal vo svojom Openboxe nahodený. POLSAT na ňom nepôjde, pretože prepisuje kľúče. Na HotBirde ti pôjdú celkom dobré francúzske programy a tuším, že tam ide aj Premiere na Astre 19 po ručnom nahodení kódov. Už si to presne nepamätám. K EMU sa dostaneš nasledovne: Stlačíš MENU a potom za sebou číslice 1117, naskočí ti tabuľka Klíče, pomocou ktorej môžeš ručne zadávať kľúče. |
![]() butters |
| 11.01.2008, 20:53.49 | |
To buttersseš super...Premiere mi jede,ale chtěl jsem ještě vědět jestli mi pojede i Digi a pokud ano jestli někdo nemá keys...zadávání klíčů už umím...jsem postarší,ale učím se... ;) |
![]() Liška |
| 11.01.2008, 21:09.10 | |
RE: Openbox X-810Digi ti na tom pôjde po ručnom zadaní keys. Keď vieš ako sa zadávajú kľúče, je to super!!! Hoď sem mail a pošlem ti link na stránku, kde ich nájdeš na Digi. R^ |
![]() butters |
| 11.01.2008, 21:19.12 | |
To buttersmoc ti děkuji za pomoc a obětaví přístup....Liska.nora@seznam.cz... seš frajer R^ |
![]() Liška |