| 10.01.2008, 22:34.30 | |
pomoc surneLista Illusion CV16 24.12.2007Toto som tam dal a stratilo sa mi všetko nemožem nč nadit ako bsomto dal do povoneho stvu pomožte diky moc |
![]() maros21 |
| 10.01.2008, 22:51.33 | |
RE: pomoc surneUpresni aký máš presne Illusion a aký si tam soft nahádzal. Soft 6.24 je pre Illusion M2S plus. Ak máš nejaký iný, je celkom možne, že ti to jednoducho nejde. Skús prejsť prijímač Cleanerom a hodiť tam riadny soft. Daj však najskôr vedieť aký tam soft máš. Ak by si mal nejaký problém napíš sem mail a pokúsim sa ti nejako pom§cť. |
![]() butters |
| 10.01.2008, 23:05.13 | |
buttersTak všetko sa mi to prepisalo Hardvare F1.0tam kde pisalo soft tak tam je teraz verzia programu X3Tv5.84 a loader 1.16 Mal som tam soft s.0.18v2 a nemožem ho tam dostať cez RS232 Mam illusion M3 |
![]() maros21 |
| 10.01.2008, 23:13.14 | |
RE: pomoc surnemarostylka@zoznam.sk |
![]() maros21 |
| 10.01.2008, 23:18.13 | |
RE: pomoc surneSkús to takto: Prepoj počítač a Ilusion RS káblom. Do Loaderu na PC daj pôvodný soft. Stlac Wysly a zapni Illusion. Malo by to potom automaticky nabootovat. Pockaj chvíľu a po čase by ti mal Illsuion naskočiť. Ak to nepôjde skús ešte ten Cleaner. |
![]() butters |
| 10.01.2008, 23:20.40 | |
RE: pomoc surnetak som to už skušal a nič ako keby rs232 nenašiel sat.Ačo je ten Cleaner ešte som sa s tym nestretol |
![]() maros21 |
| 10.01.2008, 23:27.50 | |
RE: pomoc surneTo je program, ktorý ti vyčistí flasku od všelijakého bordelu. Dá sa stiahnuť tuto http://sweb.cz/satservis/ILLUSIONSAT/Mazac%c3%ad%20patch/ Skús si ešte nastaviť COM port. |
![]() butters |
| 10.01.2008, 23:35.20 | |
RE: pomoc surneTak som tam pusti ten soft asi 3x a neprepisalo skusim stiahnuť čo si poradil dam vedieť :crying: |
![]() maros21 |
| 10.01.2008, 23:42.40 | |
RE: pomoc surnePotom sa nezľakni, keď po Cleaneri Ti nič nenaskočí. Jednoducho ani nebude mať čo, ke%dže flashka bude úplne prázdna. Chvíľu počkaj, nič neodpájaj a potom vyšli do prijímača normálny soft. A už keď tam budeš vyysielať soft, hoď si tam čosi novšie ako 0.18v2. To najdeš tuto: http://sweb.cz/satservis/ILLUSIONSAT/M3/Držím palce!!! Dúfam, že to rozchodíš!!! R^ R^ R^ |
![]() butters |
| 10.01.2008, 23:45.41 | |
RE: pomoc surnePustil som to cez toho Cleanera stale blika zelena dioda možem to vypnuť z elektr...,alebo tam dať hned soft cez loadera ;P |
![]() maros21 |
| 10.01.2008, 23:47.43 | |
RE: pomoc surneNevypínaj to z elektriny, ale hneď tam vyšli soft. |
![]() butters |
| 10.01.2008, 23:53.16 | |
RE: pomoc surnenič už sa neda ani zapnuť asi som ho odpalil :scared: |
![]() maros21 |
| 10.01.2008, 23:57.35 | |
RE: pomoc surneAni ti tam nemá čo naskočiť, pretože Cleaner vynuloval Flashku. Skús ho vytiahnúť zo zásuvky, vyslať soft a znova zapnúť.P. S. počkaj! aký si to tam vysielal soft? Pretože pozerám, že s.0.18v2 nie je firmaware, ale Syrena a to je o niečom inom. |
![]() butters |
| 10.01.2008, 23:58.42 | |
RE: pomoc surnea netreba tam dať aj hardware a loadera?Či stači ten soft |
![]() maros21 |
| 10.01.2008, 23:59.22 | |
RE: pomoc surneNachal si Cleaner nahrať do konca? Na Loaderi ti to predsa malo ukazovať? |
![]() butters |
| 11.01.2008, 00:01.17 | |
RE: pomoc surnestačí soft. Len nech je určený pre Illusion M3!!! ono to bootuje automaticky. |
![]() butters |
| 11.01.2008, 00:02.58 | |
RE: pomoc surnenevieš neaku link na soft.Maš pravdu ja tam tlačim syrenu ja som,ale deb..... |
![]() maros21 |
| 11.01.2008, 00:04.20 | |
RE: pomoc surnestiahni ho z tej stránky, čo som ti napísal |
![]() butters |
| 11.01.2008, 00:06.52 | |
RE: pomoc surnenemožem to tam najsť |
![]() maros21 |
| 11.01.2008, 00:08.41 | |
RE: pomoc surnenapíš to bez medzery |
![]() butters |
| 11.01.2008, 00:16.30 | |
RE: pomoc surnetak idem na dam vedieť :bigeyes: |
![]() maros21 |
| 11.01.2008, 00:23.27 | |
RE: pomoc surnesupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer bože ani neviem ako ti podakovať dik pod na pivo si R^ R^ R^ R^ R^ R^ |
![]() maros21 |
| 11.01.2008, 06:45.04 | |
To maroš21Tak čo zmätkár, už si skušal nahrať toho Kynga? Ak nie, tak to ani neskúšaj, lebo pri tych tvojich poznatkoch, čo sa týka Illusiona-klasiky je to prabiedne. Mal by si isť k niekomu na školenie, aby ti vysvetlil čo je čo, v akom poradí sa to do Illusiona nahrava a ako sa to nahráva. |
![]() padavan3 |
| 11.01.2008, 07:40.27 | |
RE: pomoc surneSom veľmi rád, že som niekomu pomohol a že sa ti to podarilo. Každý nejako začína. Aj ja som svojho času robil zmätky a pomaly sa niektoré veci učil. Hlavne nabudúce všetko si dobre premysli, uváž, skontroluj a poriadne naštuduj. Na internete sa dá nájsť všetko. Ak aj tak nebudeš vediať ako na to, každý normálny človek na tomto fóre ti vďačne poradí. Prajem pekný deň a nech Illusion šlape v pohode!!! R^ R^ R^ |
![]() butters |
| 11.01.2008, 10:22.59 | |
padavan3Dobre že som toho Kynga nedaval neviem neviem ako by to dopadlo,ale každy sa uči na vlastných chybach.Nikdo nepojedol všetku mudrosť sveta a ja sa musim ešte hodne učiť.Všetko je raz poprve hodne zdaru R^ |
![]() maros21 |
| 11.01.2008, 10:27.09 | |
buttersEšte raz diky,keby že tu je viac takych ako si ty R^ |
![]() maros21 |