Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 22:34.30

pomoc surne

Lista Illusion CV16 24.12.2007
Toto som tam dal a stratilo sa mi všetko nemožem nč nadit ako bsomto dal do povoneho stvu pomožte diky moc
uživatel
maros21
10.01.2008, 22:51.33

RE: pomoc surne

Upresni aký máš presne Illusion a aký si tam soft nahádzal. Soft 6.24 je pre Illusion M2S plus. Ak máš nejaký iný, je celkom možne, že ti to jednoducho nejde. Skús prejsť prijímač Cleanerom a hodiť tam riadny soft. Daj však najskôr vedieť aký tam soft máš. Ak by si mal nejaký problém napíš sem mail a pokúsim sa ti nejako pom§cť.
uživatel
butters
10.01.2008, 23:05.13

butters

Tak všetko sa mi to prepisalo Hardvare F1.0
tam kde pisalo soft tak tam je teraz verzia programu X3Tv5.84 a loader 1.16
Mal som tam soft s.0.18v2 a nemožem ho tam dostať cez RS232
Mam illusion M3
uživatel
maros21
10.01.2008, 23:13.14

RE: pomoc surne

marostylka@zoznam.sk
uživatel
maros21
10.01.2008, 23:18.13

RE: pomoc surne

Skús to takto: Prepoj počítač a Ilusion RS káblom. Do Loaderu na PC daj pôvodný soft. Stlac Wysly a zapni Illusion. Malo by to potom automaticky nabootovat. Pockaj chvíľu a po čase by ti mal Illsuion naskočiť. Ak to nepôjde skús ešte ten Cleaner.
uživatel
butters
10.01.2008, 23:20.40

RE: pomoc surne

tak som to už skušal a nič ako keby rs232 nenašiel sat.Ačo je ten Cleaner ešte som sa s tym nestretol
uživatel
maros21
10.01.2008, 23:27.50

RE: pomoc surne

To je program, ktorý ti vyčistí flasku od všelijakého bordelu. Dá sa stiahnuť tuto http://sweb.cz/satservis/ILLUSIONSAT/Mazac%c3%ad%20patch/ Skús si ešte nastaviť COM port.
uživatel
butters
10.01.2008, 23:35.20

RE: pomoc surne

Tak som tam pusti ten soft asi 3x a neprepisalo skusim stiahnuť čo si poradil dam vedieť :crying:
uživatel
maros21
10.01.2008, 23:42.40

RE: pomoc surne

Potom sa nezľakni, keď po Cleaneri Ti nič nenaskočí. Jednoducho ani nebude mať čo, ke%dže flashka bude úplne prázdna. Chvíľu počkaj, nič neodpájaj a potom vyšli do prijímača normálny soft. A už keď tam budeš vyysielať soft, hoď si tam čosi novšie ako 0.18v2. To najdeš tuto: http://sweb.cz/satservis/ILLUSIONSAT/M3/
Držím palce!!! Dúfam, že to rozchodíš!!! R^ R^ R^
uživatel
butters
10.01.2008, 23:45.41

RE: pomoc surne

Pustil som to cez toho Cleanera stale blika zelena dioda možem to vypnuť z elektr...,alebo tam dať hned soft cez loadera ;P
uživatel
maros21
10.01.2008, 23:47.43

RE: pomoc surne

Nevypínaj to z elektriny, ale hneď tam vyšli soft.
uživatel
butters
10.01.2008, 23:53.16

RE: pomoc surne

nič už sa neda ani zapnuť asi som ho odpalil :scared:
uživatel
maros21
10.01.2008, 23:57.35

RE: pomoc surne

Ani ti tam nemá čo naskočiť, pretože Cleaner vynuloval Flashku. Skús ho vytiahnúť zo zásuvky, vyslať soft a znova zapnúť.
P. S. počkaj! aký si to tam vysielal soft? Pretože pozerám, že s.0.18v2 nie je firmaware, ale Syrena a to je o niečom inom.
uživatel
butters
10.01.2008, 23:58.42

RE: pomoc surne

a netreba tam dať aj hardware a loadera?Či stači ten soft
uživatel
maros21
10.01.2008, 23:59.22

RE: pomoc surne

Nachal si Cleaner nahrať do konca? Na Loaderi ti to predsa malo ukazovať?
uživatel
butters
11.01.2008, 00:01.17

RE: pomoc surne

stačí soft. Len nech je určený pre Illusion M3!!! ono to bootuje automaticky.
uživatel
butters
11.01.2008, 00:02.58

RE: pomoc surne

nevieš neaku link na soft.Maš pravdu ja tam tlačim syrenu ja som,ale deb.....
uživatel
maros21
11.01.2008, 00:04.20

RE: pomoc surne

stiahni ho z tej stránky, čo som ti napísal
uživatel
butters
11.01.2008, 00:06.52

RE: pomoc surne

nemožem to tam najsť
uživatel
maros21
11.01.2008, 00:08.41

RE: pomoc surne

napíš to bez medzery
uživatel
butters
11.01.2008, 00:16.30

RE: pomoc surne

tak idem na dam vedieť :bigeyes:
uživatel
maros21
11.01.2008, 00:23.27

RE: pomoc surne

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer bože ani neviem ako ti podakovať dik pod na pivo si R^ R^ R^ R^ R^ R^
uživatel
maros21
11.01.2008, 06:45.04

To maroš21

Tak čo zmätkár, už si skušal nahrať toho Kynga? Ak nie, tak to ani neskúšaj, lebo pri tych tvojich poznatkoch, čo sa týka Illusiona-klasiky je to prabiedne. Mal by si isť k niekomu na školenie, aby ti vysvetlil čo je čo, v akom poradí sa to do Illusiona nahrava a ako sa to nahráva.
uživatel
padavan3
11.01.2008, 07:40.27

RE: pomoc surne

Som veľmi rád, že som niekomu pomohol a že sa ti to podarilo. Každý nejako začína. Aj ja som svojho času robil zmätky a pomaly sa niektoré veci učil. Hlavne nabudúce všetko si dobre premysli, uváž, skontroluj a poriadne naštuduj. Na internete sa dá nájsť všetko. Ak aj tak nebudeš vediať ako na to, každý normálny človek na tomto fóre ti vďačne poradí. Prajem pekný deň a nech Illusion šlape v pohode!!! R^ R^ R^
uživatel
butters
11.01.2008, 10:22.59

padavan3

Dobre že som toho Kynga nedaval neviem neviem ako by to dopadlo,ale každy sa uči na vlastných chybach.Nikdo nepojedol všetku mudrosť sveta a ja sa musim ešte hodne učiť.Všetko je raz poprve hodne zdaru R^
uživatel
maros21
11.01.2008, 10:27.09

butters

Ešte raz diky,keby že tu je viac takych ako si ty R^
uživatel
maros21