| 10.01.2008, 22:18.03 | |
Big brotherNeví někdo kam zmizel tenhle program z Premiere? |
![]() korkoran |
| 10.01.2008, 22:35.30 | |
Téma: Big brotherje tam pořád. |
![]() MARCO |
| 11.01.2008, 22:24.06 | |
RE-Big...Ale není na původním transporderu 12032 a to jsem potřeboval zdělit,na kterým |
![]() korkoran |