Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 22:06.31

AZBOX ST710USB

AZBOX ST710USB ma USB a kdo me da radu jak nejlepe pracovat na USB dekuji .
uživatel
badera
10.01.2008, 22:57.36

Chyba v podani .AZBOX

Pri cteni na fore ma jeden sat-clen napsal ze AZBOX ST710USB nama vztup na USB a me se odpoved dostala do diskuze na plno ., omlouvamse,,, ale jak pracovat na USB pres Pc si rad prectu , diky .
uživatel
badera
11.01.2008, 14:35.52

RE: AZBOX ST710USB

Prijimac s PC pres USB nespojis, alespon si to myslim. Pres USB muzes aktualizovat FW a sve nastaveni pouze na flash pamet a to v obou smerech. Jinak nic vic, alespon tak jsem to pochopil ja.
uživatel
Ulicnik