| 10.01.2008, 22:05.20 | |
Loop outJe třeba, aby druhý reciever měl v případě propojení přes loop out svou vlastní kartu ??? |
![]() polulin |
| 10.01.2008, 22:10.51 | |
RE: Loop outvčera nebo předevčírem se to tady řešilo,laskavě zalistuj R^ :laughing: |
![]() pierrepetr |
| 10.01.2008, 22:13.58 | |
RE: Loop outlist 6 R^ |
![]() pierrepetr |
| 10.01.2008, 22:24.07 | |
RE: Loop outR^ Jsem to samozřejmě dal vyhledat, ale jako "loop out" |
![]() polulin |