Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 22:05.20

Loop out

Je třeba, aby druhý reciever měl v případě propojení přes loop out svou vlastní kartu ???
uživatel
polulin
10.01.2008, 22:10.51

RE: Loop out

včera nebo předevčírem se to tady řešilo,laskavě zalistuj R^ :laughing:
uživatel
pierrepetr
10.01.2008, 22:13.58

RE: Loop out

list 6 R^
uživatel
pierrepetr
10.01.2008, 22:24.07

RE: Loop out

R^ Jsem to samozřejmě dal vyhledat, ale jako "loop out"
uživatel
polulin