| 10.01.2008, 22:02.48 | |
Parabola 105 GibertiniMám dotaz poznám na kvalitě signálu když koupím 105 Gibertini nebo stačí obyč AL 105 parabola.....OP 810 + SG2100 LNB 0.2Je opravdu ta Gibertini tak dobrá?...... |
![]() peta |
| 10.01.2008, 22:06.22 | |
RE: Parabola 105 GibertiniJe dobrá,ale veliký rozdíl nečekej. |
![]() milord |
| 10.01.2008, 22:09.59 | |
RE: Parabola 105 Gibertinizajímá mě zda utácet za kvalitní parbolu nebo stačí na OP 810 + SG2100 obyč parabola......chci točit a co nejvíc na E+W co umožní motor...... |
![]() peta |
| 10.01.2008, 22:12.49 | |
milordma plnu pravdu. |
![]() jukon |
| 10.01.2008, 22:16.49 | |
RE: Parabola 105 Gibertinirozdil spoznas pri hranicnich hodnotach (slabe signaly), tam te dobre serizena Gibertinka nesklame. |
![]() blik |
| 11.01.2008, 01:25.02 | |
RE: Parabola 105 Gibertinijo rozdíl poznáš okamžitě v pěněžence a jinde ne |
![]() pierrepetr |
| 11.01.2008, 08:33.45 | |
RE: Parabola 105 GibertiniGibertini je dobra parabola, hlavne co se tyce masivniho provedeni. Co se tyce zisku bude to obdobne jako u jinych typu. Taky sem od ni cekal vic. |
![]() a bb c |
| 11.01.2008, 08:40.10 | |
RE: Parabola 105 GibertiniKdybyste četli, nečekali byste, píšu to tady několik let. Gibertini jsou výborné paraboly, ale většina normálních uživatelů nikdy nevyužije to, čím jsou dobré.Pro běžné spotřebitele v české kotlině na motor stačí klidně FE 105 cm za cca 1000 Kč. Gibertini nezpůsobí žádnou reálnou změnu u Digitálního příjmu u nás běžných stanic. Kdybyste u nás chtěli DX, tak si kupte aspoň 140 cm nebo lépe něco kolem 200 cm, ať dosáhnete na BBC a další věci. Ani trvanlivost ani váha nejsou velký argument. Kdybyste třeba měli chalupu někde Rumunsku a chtěli tam chytat CSlink a museli to schovávat při odjezdu apod. tak v takových místech má smysl uvažovat o Gibertini. (Příklad nemyslím konkrétně, jenom způsopb úvahy). |
![]() Antonín |
| 11.01.2008, 10:32.32 | |
RE: Parabola 105 GibertiniS tým Rumunskom to nebola zlá úvaha , sú použitelné aj v južnejších lokalitách...Má to žial pre nás neblahé dôsledky...Aby sa dal nastaviť väčší elevačný uhol je paraboloid zbytočne ďaleko od stožiaru a to znižuje tuhosť úchytu z tenkého plechu. U fí 80 cm extra pruží. Navyše oproti ostatným , je pri rovnakej elevácii menej kolmo voči zemi...(sneh) Inak OK. |
![]() P 222 |