| 10.01.2008, 21:59.03 | |
STRONG SRT 4155 EVOAhojte,mohla by mi nejaka dobrá duša poslať na moj mail postup ako emulovat tento prímač na chytanie PREMIERE alebo Digi TV?Prešiel som viacero diskusií,nevyznám sa v tom.Rád by som to vyskúšal.Vďaka. |
![]() minos7 |
| 10.01.2008, 22:01.49 | |
RE: STRONG SRT 4155 EVOsrdecne ti poslem na tvoj mail,ale mam tak cas 2 minuty :8) |
![]() jank |
| 10.01.2008, 22:12.02 | |
RE: STRONG SRT 4155 EVOminos7@azet.sk,to je moj mail,čakám,dík |
![]() minos7 |
| 10.01.2008, 22:12.44 | |
minos7...poslat na moj mail postup... a ziadny mail si nedal...jedine www.frocus.net plus studium dalsich stranok alebo cakat na borca ktori ma s tym skusenosti :8) |
![]() jank |
| 10.01.2008, 22:23.23 | |
RE: STRONG SRT 4155 EVOako však treba postupovať s tými programami,ak to niekto robil pre takýto prímač,prosím o odpoveď.dík minos7@azet.sk |
![]() minos7 |
| 11.01.2008, 19:50.39 | |
RE: STRONG SRT 4155 EVO4155 podporuje len emu pre jedničkové systémy...tj.velmi málo programov |
![]() Satmaster |