Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 21:59.03

STRONG SRT 4155 EVO

Ahojte,mohla by mi nejaka dobrá duša poslať na moj mail postup ako emulovat tento prímač na chytanie PREMIERE alebo Digi TV?Prešiel som viacero diskusií,nevyznám sa v tom.Rád by som to vyskúšal.Vďaka.
uživatel
minos7
10.01.2008, 22:01.49

RE: STRONG SRT 4155 EVO

srdecne ti poslem na tvoj mail,ale mam tak cas 2 minuty :8)
uživatel
jank
10.01.2008, 22:12.02

RE: STRONG SRT 4155 EVO

minos7@azet.sk,to je moj mail,čakám,dík
uživatel
minos7
10.01.2008, 22:12.44

minos7

...poslat na moj mail postup... a ziadny mail si nedal...
jedine www.frocus.net plus studium dalsich stranok alebo cakat na borca ktori ma s tym skusenosti :8)
uživatel
jank
10.01.2008, 22:23.23

RE: STRONG SRT 4155 EVO

ako však treba postupovať s tými programami,ak to niekto robil pre takýto prímač,prosím o odpoveď.dík minos7@azet.sk
uživatel
minos7
11.01.2008, 19:50.39

RE: STRONG SRT 4155 EVO

4155 podporuje len emu pre jedničkové systémy...tj.velmi málo programov
uživatel
Satmaster