Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.01.2008, 21:49.31

for nerew

a ide je to aktualne???(redion a Digi??)
uživatel
ttl1
10.01.2008, 21:56.08

RE: for nerew

ano ide- soft z 1.10.2007 R^
uživatel
Marian21
10.01.2008, 22:28.21

RE: for nerew

presne ako hovori marian IDE. inac by som ti to nepisal
uživatel
nerew
10.01.2008, 23:03.28

for nerew

urobil som nahral FW dopisal id 211100 aktualne kluce a napisalo kex updating co s tim????pls
uživatel
ttl1
11.01.2008, 16:30.28

ttl1

musi to ist- mam aj Redion a Digi slape...
uživatel
Marian21