Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 00:21.54

SS1 @ Phoenix

ahoj,neni tu nekdo z okoli rumburka,varnsdorfu...? neco mam z phoenixem a netusim,zda jen spatne zapojeny (po inst.do noveho pc) bo mi odesel :( hodili by se i vzajemne jiste jine rady ohledne sat prijmu,tak se mi nekdo ozvete na mejl ci sem,diky
uživatel
tydýt
11.01.2008, 13:44.15

RE: SS1 @ Phoenix

To ověříš dost triviálně. Strč ho do COMportu, spusť program serialwatcher a zasuň kartu. Musíš vidět aspoň nějaký kousek ATR. Taky můžeš vyzkoušet hýbat signálem DTR - měla by blikat LEDka resetu.
Problém může být jak phoenix (ale tam nemá moc co odejít, jestliže LEDky svítí a napájení je ok), tak samotný COM port, koneckonců i kablíky někdy upadnou.
Pokud je řeč o USB phoenixovi, pak je to ovšem jinak...
Ale z Rumburka nejsem :-)))
uživatel
Antonín