| 11.01.2008, 00:21.54 | |
SS1 @ Phoenixahoj,neni tu nekdo z okoli rumburka,varnsdorfu...? neco mam z phoenixem a netusim,zda jen spatne zapojeny (po inst.do noveho pc) bo mi odesel :( hodili by se i vzajemne jiste jine rady ohledne sat prijmu,tak se mi nekdo ozvete na mejl ci sem,diky |
![]() tydýt |
| 11.01.2008, 13:44.15 | |
RE: SS1 @ PhoenixTo ověříš dost triviálně. Strč ho do COMportu, spusť program serialwatcher a zasuň kartu. Musíš vidět aspoň nějaký kousek ATR. Taky můžeš vyzkoušet hýbat signálem DTR - měla by blikat LEDka resetu.Problém může být jak phoenix (ale tam nemá moc co odejít, jestliže LEDky svítí a napájení je ok), tak samotný COM port, koneckonců i kablíky někdy upadnou. Pokud je řeč o USB phoenixovi, pak je to ovšem jinak... Ale z Rumburka nejsem :-))) |
![]() Antonín |