| 11.01.2008, 00:46.33 | |
T-T podminky multiCeska spekulace ...zaplatim Multi 222 kc na 1 mesic a k tomu mohu cs film koupit za 999 na 12 mesicu i s HBO za 1995 je to tak nebo se mylim .prosim o vas nazor |
![]() fram |
| 11.01.2008, 01:22.28 | |
RE: T-T podminky multino nekup to za ty prachy |
![]() pierrepetr |
| 11.01.2008, 07:09.17 | |
RE: T-T podminky multiTaky mě tato volba napadla, otázka je, zda to bude fungovat?? :))) :))) |
![]() Zip |
| 11.01.2008, 10:21.35 | |
RE: T-T podminky multiMě by zajímalo, kdybych jim poslal objednávku dle původních propozic při koupě karty v dubnu 2006, např. XXX,Calaxii,HBO,..... . Jak to je s obchodníma podmínkama ? To mi připadá, jako kdyby Vám prodejce po čase poslal dopis a zněnil záruční podnínky. |
![]() CES |
| 11.01.2008, 10:25.56 | |
@CESPozdě, už to nejde a původní ceníky jsou pryč. To víš že se jim hrnuli platby za samotnou GS a zbytek s balíčku Multi museli dát jako bonus. :laughing: |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 12:31.49 | |
poky 1No poky jestli máš TaT, tak si přečti dopis od TT konec roku 2007 co píše p. Kopřiva. Tam není napsáno, že stávající se ruší, jen jak objednat. A co na to právníci ? Napiš. Dík. |
![]() CES |
| 11.01.2008, 12:57.15 | |
G.S.jestli máte na mysli možnost předplatného G.S. před a po Multi,tak je to prosté.Ti co budou chtít G.S i nadále,tak už musejí platit celý Multi.Ani dřívější, ani nový abonenti,všichni maji utrum.2400kč za rok,nebo nic.Já to necham dojet a kašlu na to.Co na to právníci,nevim a ani mně to nezajímá.Patrně to budou mít v TaT ošetřené. |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 14:27.48 | |
G.SUdělám to samé co Saxon.Kdyby to udělali všichni abonenti GS,asi by se TaT chytli za nos.... |
![]() novic |
| 11.01.2008, 18:52.35 | |
RE: T-T podminky multiBude jich nejspíše dost co to zruší, sám mám taky předplacenou Galaxii Sport na T&T, předplatné skončí v květnu a pak na ně dlabu. Pokud to do té doby u Gitalu nezruší, předplatím si ji sólo u nich. |
![]() michal |
| 11.01.2008, 18:56.30 | |
RE: T-T podminky multiPoku to zruší i v Gitalu,pak to jsou špatní obchodníci.P.S: bůh ví,co bude s G.S. v budoucnu,CET 21 jsou lyšáci. |
![]() Saxon |