Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 00:46.33

T-T podminky multi

Ceska spekulace ...zaplatim Multi 222 kc na 1 mesic a k tomu mohu cs film koupit za 999 na 12 mesicu i s HBO za 1995 je to tak nebo se mylim .prosim o vas nazor
uživatel
fram
11.01.2008, 01:22.28

RE: T-T podminky multi

no nekup to za ty prachy
uživatel
pierrepetr
11.01.2008, 07:09.17

RE: T-T podminky multi

Taky mě tato volba napadla, otázka je, zda to bude fungovat?? :))) :)))
uživatel
Zip
11.01.2008, 10:21.35

RE: T-T podminky multi

Mě by zajímalo, kdybych jim poslal objednávku dle původních propozic při koupě karty v dubnu 2006, např. XXX,Calaxii,HBO,..... . Jak to je s obchodníma podmínkama ? To mi připadá, jako kdyby Vám prodejce po čase poslal dopis a zněnil záruční podnínky.
uživatel
CES
11.01.2008, 10:25.56

@CES

Pozdě, už to nejde a původní ceníky jsou pryč. To víš že se jim hrnuli platby za samotnou GS a zbytek s balíčku Multi museli dát jako bonus. :laughing:
uživatel
poky1
11.01.2008, 12:31.49

poky 1

No poky jestli máš TaT, tak si přečti dopis od TT konec roku 2007 co píše p. Kopřiva. Tam není napsáno, že stávající se ruší, jen jak objednat. A co na to právníci ? Napiš. Dík.
uživatel
CES
11.01.2008, 12:57.15

G.S.

jestli máte na mysli možnost předplatného G.S. před a po Multi,tak je to prosté.Ti co budou chtít G.S i nadále,tak už musejí platit celý Multi.Ani dřívější, ani nový abonenti,všichni maji utrum.2400kč za rok,nebo nic.
Já to necham dojet a kašlu na to.Co na to právníci,nevim a ani mně to nezajímá.Patrně to budou mít v TaT ošetřené.
uživatel
Saxon
11.01.2008, 14:27.48

G.S

Udělám to samé co Saxon.Kdyby to udělali všichni abonenti GS,asi by se TaT chytli za nos....
uživatel
novic
11.01.2008, 18:52.35

RE: T-T podminky multi

Bude jich nejspíše dost co to zruší, sám mám taky předplacenou Galaxii Sport na T&T, předplatné skončí v květnu a pak na ně dlabu. Pokud to do té doby u Gitalu nezruší, předplatím si ji sólo u nich.
uživatel
michal
11.01.2008, 18:56.30

RE: T-T podminky multi

Poku to zruší i v Gitalu,pak to jsou špatní obchodníci.
P.S: bůh ví,co bude s G.S. v budoucnu,CET 21 jsou lyšáci.
uživatel
Saxon