Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 08:54.24

SW VANTAGE

Neviete niekto link kde si nájdem SW na Vantage aby mi išlo Digi??? Vopred ďakujem
uživatel
janlop
11.01.2008, 09:40.15

RE: SW VANTAGE

www.vantagefunclub.cz,www.crosat.org,www.np-ulc.net. Rozhoduje typ prijímača: rada X100,X200,alebo HD.
uživatel
vw1
11.01.2008, 10:36.53

VANTAGE

Uvažuji o koupi Vantage HD 7100S,můžete mi někdo poradit?Má EMU,atd?Děkuji moc.
uživatel
mrakodrap
11.01.2008, 10:45.39

RE: SW VANTAGE

Práve som napísal stránky, kde sú softy aj na HD 7100,asi si to nečítal...má všetko ako rada X100,200.Je to kvalitný prijímač, jeden z tých najlepších.
uživatel
vw1