| 11.01.2008, 09:08.47 | |
ipboxotazka k sharingu:ak sa pri sharingu vypne prijimac napriklad pri vypadku elektriky, pri naskoceni sa musi znovu nastavovat sharing tak ako to je to pri openboxoch? |
![]() PEPE8989 |
| 11.01.2008, 10:14.49 | |
RE: ipboxano |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 11:17.25 | |
RE: ipboxdufam ze sme sa pochopili pytam sa na sharing pri ipboxe |
![]() PEPE8989 |
| 11.01.2008, 13:03.09 | |
Záleží, co naběhne dřívPokud první naběhne server, tak se klient připojí automaticky. Ovšem, než vysvětlovat uživatelům, jak aktivovat sharing, tak je určitě lepší "vystoupit/nastoupit". |
![]() P.C: |
| 11.01.2008, 13:39.22 | |
RE: ipboxNemusíš.Při správném nastavení se klient je schopen reconnectnout sám, i při výpadku serveru. Řešení sdílení je jinak u sériového kabelu, kterým se musí dát i instalovat nový firmware - což se dělá tak, že přijímač okoukne COM port při zapnutí, jestli tam něco je, a když je, tak čeká, že bude následovat upgrade firmware. proto ten problém při vypínání openboxů. Tam by satčila malinká úprava softu, aby se třeba test na COM port a následující čekání na firmware provedl jenom tehdy, když je stlačené určité vhodné tlačítko. Jediný if navíc. Předpokládám, že by to mohli snadno odstranit autoři sdílecí verze firmware a po pravdě nechápu, proč to neudělali už dávno. |
![]() Antonín |