Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 09:13.06

koscom 3550-klice rucne???

bez predchozich zkusenosti pomaham kamosovi s timto pristrojem, uz se nam podatilo nahrat firmware SDF-3550-VFD. a ted bych rad zeditoval klice, ale nikde v menu je nemuzu najit. nevite, jak je to u koscomu s rucnim zadavanim klicu?
dik za ochotu
uživatel
rost
11.01.2008, 09:25.41

uz to mam

tak jsem to zkusil stejne jak se to dela u openboxu cili menu a 1117 a jsem tam.
takze uz nemusite
uživatel
rost