| 11.01.2008, 09:13.06 | |
koscom 3550-klice rucne???bez predchozich zkusenosti pomaham kamosovi s timto pristrojem, uz se nam podatilo nahrat firmware SDF-3550-VFD. a ted bych rad zeditoval klice, ale nikde v menu je nemuzu najit. nevite, jak je to u koscomu s rucnim zadavanim klicu?dik za ochotu |
![]() rost |
| 11.01.2008, 09:25.41 | |
uz to mamtak jsem to zkusil stejne jak se to dela u openboxu cili menu a 1117 a jsem tam.takze uz nemusite |
![]() rost |