Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 09:40.40

Slovan-MoDo hokej

Neviete či sa dá niekde naladiť hokej Slovan - MoDo
uživatel
aramat
11.01.2008, 09:56.01

Slovan-MoDo hokej

http://tv.kappa.ro/loc__prog,,jsou o hodinu vepředu..myslím tím telesport na 1W..spartu s davosem dávaj ve 13h live..jest-li hraje slovan od 17.30,tak tam je live taky...
uživatel
djaligator
11.01.2008, 10:00.41

Slovan-MoDo

Asi ťažko to niekto bude dávať,naša STV 2 nie,ČT 4 SPORT-nIč,tak neviem,neviem..
uživatel
Milano 88
11.01.2008, 10:02.42

Milano 88

asi lahko..stačí se podívat na odkaz,kterej sem tam dal a najít tam tv telesport..pak odečíst 1h a máš to tam..jen nebýt líný!!!
uživatel
djaligator
11.01.2008, 10:02.50

RE: Slovan-MoDo hokej

TV4 Sport Sweden v Conax kode :( ale mozno to komusi pomoze
uživatel
maxxx
11.01.2008, 10:09.34

RE: Slovan-MoDo hokej

ok,odkaz tam bol az po mojej sprave,SORRY...
uživatel
Milano 88
11.01.2008, 10:09.51

RE: Slovan-MoDo hokej

mne ano, conax nie je problem ....
uživatel
plesak
11.01.2008, 11:56.15

Modo-Slovan

Djaligator ma pravdu TV Telesport
18:30 Hochei: Cupa Campionilor: Modo - Slovan, ich času
uživatel
matov3
11.01.2008, 13:26.41

RE:Slovan-Modo

16.30 - 12.5W, 11005 H 6111 3/4.Nyní Sparta - Davos 1:2, první třetina.
uživatel
kazisvet