| 11.01.2008, 09:40.40 | |
Slovan-MoDo hokejNeviete či sa dá niekde naladiť hokej Slovan - MoDo |
![]() aramat |
| 11.01.2008, 09:56.01 | |
Slovan-MoDo hokejhttp://tv.kappa.ro/loc__prog,,jsou o hodinu vepředu..myslím tím telesport na 1W..spartu s davosem dávaj ve 13h live..jest-li hraje slovan od 17.30,tak tam je live taky... |
![]() djaligator |
| 11.01.2008, 10:00.41 | |
Slovan-MoDoAsi ťažko to niekto bude dávať,naša STV 2 nie,ČT 4 SPORT-nIč,tak neviem,neviem.. |
![]() Milano 88 |
| 11.01.2008, 10:02.42 | |
Milano 88asi lahko..stačí se podívat na odkaz,kterej sem tam dal a najít tam tv telesport..pak odečíst 1h a máš to tam..jen nebýt líný!!! |
![]() djaligator |
| 11.01.2008, 10:02.50 | |
RE: Slovan-MoDo hokejTV4 Sport Sweden v Conax kode :( ale mozno to komusi pomoze |
![]() maxxx |
| 11.01.2008, 10:09.34 | |
RE: Slovan-MoDo hokejok,odkaz tam bol az po mojej sprave,SORRY... |
![]() Milano 88 |
| 11.01.2008, 10:09.51 | |
RE: Slovan-MoDo hokejmne ano, conax nie je problem .... |
![]() plesak |
| 11.01.2008, 11:56.15 | |
Modo-SlovanDjaligator ma pravdu TV Telesport18:30 Hochei: Cupa Campionilor: Modo - Slovan, ich času |
![]() matov3 |
| 11.01.2008, 13:26.41 | |
RE:Slovan-Modo16.30 - 12.5W, 11005 H 6111 3/4.Nyní Sparta - Davos 1:2, první třetina. |
![]() kazisvet |