| 11.01.2008, 10:34.26 | |
Turci na Astře 3Anevíte někdo proč nejedou turecký programy na Astře 3A-23E?myslel sem,že patří pod premieru..nebo tam je zvlášť provider?díky za odp. |
![]() djaligator |
| 11.01.2008, 10:36.09 | |
RE: Turci na Astře 3AKdybys četl tak zjistíš, že dnes skončili, viz. poslední článek v aktualitách. |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 10:39.23 | |
poky1ted si mě dostal!!! :( |
![]() djaligator |
| 11.01.2008, 10:43.34 | |
Turci na 42EVšak všetky tie programy,idú na Turksate 42E. Žiadny problém. |
![]() vw1 |
| 11.01.2008, 12:50.24 | |
vw1Jak rozkodóváváš Lig TV - v Irdetu nebo Cryptow..? |
![]() misut |
| 11.01.2008, 18:46.44 | |
vw1Problém je,zeptal se Tě na na to kolega misut a ty jsi neodpověděl,no nic Lig tv zatím nejde,ale kdo chce koukat na fotbal tak jsou tam tyto frekvence 12680/8888/hor. SUPER SPORT,BJK tv zatím volně frekv. 11804/24444/vert.snad Akilli tv 11852/4444/vert.ukázky a zprávy z fotbalu,ostatní je nahrazeno a je zde ještě více zajímavých programů,signal ok od 56 do 78% kvality signálu pro sat. přístroj PREMIUM.X 7100 a 7200 PGU vyhovující na 100%. |
![]() hery |