| 11.01.2008, 10:36.24 | |
prosím o krátky návodmám posťahované všetky súbory týkajúce sa EMU strong 4155 zo stránky FROCUSAT.Môže mi niekto kto to už robil poradiť ako ich inštalovať,aké poradie atď.minos7@azet.sk. mockrát ďakujem za každú odpoveď |
![]() minos7 |
| 11.01.2008, 10:41.40 | |
RE: prosím o krátky návodStiahni si ak nemáš loader/Strong 6xxx TB v1.0.0/ spusti a v záložke INSTRUCTIONS EX YU máš podrobný popis ako na to . caoo |
![]() Patko |
| 11.01.2008, 11:01.55 | |
RE: prosím o krátky návodPatko dík,hladam ten loader ,zatial ho nemôžem najst,nasmeruj ma prosím.vďaka |
![]() minos7 |
| 11.01.2008, 11:10.18 | |
RE: prosím o krátky návodDaj mail. |
![]() Patko |
| 11.01.2008, 11:12.18 | |
RE: prosím o krátky návodminos7@azet.sk dík za ochotu |
![]() minos7 |
| 11.01.2008, 11:22.34 | |
minos7skúšaj! hodne zdaru |
![]() Patko |