Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 10:36.24

prosím o krátky návod

mám posťahované všetky súbory týkajúce sa EMU strong 4155 zo stránky FROCUSAT.Môže mi niekto kto to už robil poradiť ako ich inštalovať,aké poradie atď.minos7@azet.sk. mockrát ďakujem za každú odpoveď
uživatel
minos7
11.01.2008, 10:41.40

RE: prosím o krátky návod

Stiahni si ak nemáš loader/Strong 6xxx TB v1.0.0/ spusti a v záložke INSTRUCTIONS EX YU máš podrobný popis ako na to . caoo
uživatel
Patko
11.01.2008, 11:01.55

RE: prosím o krátky návod

Patko dík,hladam ten loader ,zatial ho nemôžem najst,nasmeruj ma prosím.vďaka
uživatel
minos7
11.01.2008, 11:10.18

RE: prosím o krátky návod

Daj mail.
uživatel
Patko
11.01.2008, 11:12.18

RE: prosím o krátky návod

minos7@azet.sk dík za ochotu
uživatel
minos7
11.01.2008, 11:22.34

minos7

skúšaj! hodne zdaru
uživatel
Patko