Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 10:43.45

Dreamsky DSR 6000 - problém

Prosím o pomoc s tímto přijímačem. Musím ho poslat na záruční opravu(nekorektní barevné podání),jinak plně funční.Problém je v tom,že již nemá orig.FW.Dal by se prosím, tento orig. SW někde sehnat? Příp. alespoň číslo toho softu? S neofic. softem by mi asi neuznali záruku i když tato závada se softem určitě nesouvisí.Děkuji všem za jakékoliv reakce - oskar22@seznam.cz.
uživatel
migr
11.01.2008, 11:29.08

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

A to ti udělalo po přehrání softu? Jestli ano tak by mohlo pomoci vypnout vypívačem, občas se to po přehrání stává že jsou barvy rozhozené.
uživatel
Harry131
11.01.2008, 11:45.31

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

žádný problém přehraj starší verzí softu dej tovární nastavení a přehraj novým pak to zase jede jak má
standa
uživatel
ssstanda
11.01.2008, 11:55.46

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

Díky za ochotu, ale je to opravdu HW problém.Už po zapnutí je modré pozadí zobrazováno hnědě s flekama po celé obrazovce, obraz je zobrazován téměř jako černobílý s barevným nádechem v bílých plochách. I tak Vám díky!
uživatel
migr
11.01.2008, 12:06.46

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

nemáš pravdu je to jenom softem tento přijímač má víc TV norem a pak se takto chová přehrával jsem jich několik vždy ok většinou se to zbortí když do nového fimware
nahraješ původní seting
standa
uživatel
ssstanda
11.01.2008, 12:53.13

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

přikláním se k tomu soft, taky mi to párkrát udělalo a přehrání vše v pohodě. Klidně tam dej ten nejstarší soft a pak nový a mělo by to být jak píše ssstanda v pohodě.
uživatel
Harry131
11.01.2008, 13:17.37

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

Tento problém názorně ukazuje jak jsem blbej. Kdyby ssstanda netrval na svém názoru, že je to softem, tak bych to asi poslal do servisu a tam by mi to za moje prachy potupně přehráli.Soft jsem přehrál mockrát, ale neposlechl jsem ssstandu s tím tov. nastavením.Ten pocit, že to nemusím nikam posílat je super, ale ještě lepší je pocit, že se tu najdou chlapi ochotni pomoct. Ssstando a ostatní díky!!
uživatel
migr
11.01.2008, 13:28.03

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

Tak vidíš je to tak snadné jen to chce občas věřit i někomu jinému. A pokud ti mohu ještě poradit nahraj už soft 1.97, nebo 1.98
uživatel
Harry131
11.01.2008, 16:05.04

pro Harry131

Ahoj, nevíš jestli se dá zálohovat to, co tam je při koupi ?? Chci to zprovoznit a přemýšlím jak ten původní,
právě kvůli záruce zálohovat, myslím stáhnout do PC
a na CD ??? nevím..a nebo jen opsat ten co tam je, a pokud je ještě někde uvedený ,tak z téhle cesty..??
jo a po natažení 1.97 je možné normálně ty kódované skenovat, nebo raději před.. dík
uživatel
710nav
11.01.2008, 16:13.04

DSR 6000

a ještě, i když to budu ten 1.97 nebo 1.98 dávat úpně poprvé na to prodejní nejsou třeba žádné keys, ano ??
a ještě něco pokud budeš vědět co BISS, je to nějaký problém ??? dík
uživatel
710nav
11.01.2008, 17:06.06

710nav

Nejvíce oblíbené packety programů jsou v AU, takže není potřeba nahrávat nebo vkládat keys.
uživatel
dkdkdk
11.01.2008, 20:55.28

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

mám problém s nastavením času,při pokusu nastavit čas přijimač provede boot a nedostanu se k nastavení,soft 1.97 a 1.98
uživatel
belouc
11.01.2008, 21:30.22

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

A zkoušel jsi předtím tovární nastavení? U tohoto softu se mi to také stalo a tovární nastavení to vyřešilo. Jen přijdeš o všechny nastavení. Ale u tohoto softu by už čas měl chodit normálně. A ještě k tomu stažení softu z přijímače, to jsem zatím nezkoušel a ani nepotřeboval. A ani nevím jakým softem by to šlo.
uživatel
Harry131
11.01.2008, 22:06.27

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

to co navrhuješ jsem vyzkoušel,ale je to stále stejné,začalo to na 1.97 a po 1.98 naskočí na spodní liště při tlačítka i na ovladači třímístné číslo ukazující čas
uživatel
belouc
11.01.2008, 22:08.22

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

pardo oprava při zmáčknutí tlačítka
uživatel
belouc
11.01.2008, 22:27.50

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

Tak to nevím jak s toho ven, ale soft 1,97 a 1.98 jsou stejné. Možná by pomohlo nahrát nějaký starší soft dát tovární nastavení a pak nahrát nejnovější. A nebo taky může být chyba v softu. Sám tam mám 1,97 a čas nechaný na automat a už týden jdou v pohodě.
uživatel
Harry131
12.01.2008, 08:30.27

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

Harry díky,to jsem vše udělal,ale při nastavení okna na čas automaticky boot,tak nevím,ostatní je OK
uživatel
belouc
12.01.2008, 14:36.43

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

Tak dnes jsem to přesně podle tebe zkoušel a úplně v pohodě, tak se asi stala nějaká chybička při nahrávání, jinak si to nedokážu vysvětlit. Ale určitě bych něco zkoušel dál, třeba i několikrát ten soft přehrát po sobě.
uživatel
Harry131
12.01.2008, 15:42.55

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

Tak teď jsem jeden přehrával a akorát se rozhodili barvy ale tovární nastavení to spravilo. A to menu s časem jde normálně, žádný restart.
uživatel
Harry131
12.01.2008, 18:15.51

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

menu s časem-1.restartuje,2.OK,3.OK-budu zkoušet přehrávat soft
uživatel
belouc
12.01.2008, 20:12.00

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

Tak já mám nahraný 1.97 ten 1.98 nemám protože jsou stejné. Jen na stránkách psali že je v 1.98 něco zdvojeného, nějaké menu, tak aby to nebylo ono.
uživatel
Harry131
12.01.2008, 20:48.02

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

mám instalovaný 1.98, na stránkách 1.97 už není
uživatel
belouc
13.01.2008, 00:16.30

RE: Dreamsky DSR 6000 - problém

teď už je 1.99
uživatel
Harry131