| 11.01.2008, 10:43.45 | |
Dreamsky DSR 6000 - problémProsím o pomoc s tímto přijímačem. Musím ho poslat na záruční opravu(nekorektní barevné podání),jinak plně funční.Problém je v tom,že již nemá orig.FW.Dal by se prosím, tento orig. SW někde sehnat? Příp. alespoň číslo toho softu? S neofic. softem by mi asi neuznali záruku i když tato závada se softem určitě nesouvisí.Děkuji všem za jakékoliv reakce - oskar22@seznam.cz. |
![]() migr |
| 11.01.2008, 11:29.08 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémA to ti udělalo po přehrání softu? Jestli ano tak by mohlo pomoci vypnout vypívačem, občas se to po přehrání stává že jsou barvy rozhozené. |
![]() Harry131 |
| 11.01.2008, 11:45.31 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémžádný problém přehraj starší verzí softu dej tovární nastavení a přehraj novým pak to zase jede jak mástanda |
![]() ssstanda |
| 11.01.2008, 11:55.46 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémDíky za ochotu, ale je to opravdu HW problém.Už po zapnutí je modré pozadí zobrazováno hnědě s flekama po celé obrazovce, obraz je zobrazován téměř jako černobílý s barevným nádechem v bílých plochách. I tak Vám díky! |
![]() migr |
| 11.01.2008, 12:06.46 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémnemáš pravdu je to jenom softem tento přijímač má víc TV norem a pak se takto chová přehrával jsem jich několik vždy ok většinou se to zbortí když do nového fimwarenahraješ původní seting standa |
![]() ssstanda |
| 11.01.2008, 12:53.13 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémpřikláním se k tomu soft, taky mi to párkrát udělalo a přehrání vše v pohodě. Klidně tam dej ten nejstarší soft a pak nový a mělo by to být jak píše ssstanda v pohodě. |
![]() Harry131 |
| 11.01.2008, 13:17.37 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémTento problém názorně ukazuje jak jsem blbej. Kdyby ssstanda netrval na svém názoru, že je to softem, tak bych to asi poslal do servisu a tam by mi to za moje prachy potupně přehráli.Soft jsem přehrál mockrát, ale neposlechl jsem ssstandu s tím tov. nastavením.Ten pocit, že to nemusím nikam posílat je super, ale ještě lepší je pocit, že se tu najdou chlapi ochotni pomoct. Ssstando a ostatní díky!! |
![]() migr |
| 11.01.2008, 13:28.03 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémTak vidíš je to tak snadné jen to chce občas věřit i někomu jinému. A pokud ti mohu ještě poradit nahraj už soft 1.97, nebo 1.98 |
![]() Harry131 |
| 11.01.2008, 16:05.04 | |
pro Harry131Ahoj, nevíš jestli se dá zálohovat to, co tam je při koupi ?? Chci to zprovoznit a přemýšlím jak ten původní,právě kvůli záruce zálohovat, myslím stáhnout do PC a na CD ??? nevím..a nebo jen opsat ten co tam je, a pokud je ještě někde uvedený ,tak z téhle cesty..?? jo a po natažení 1.97 je možné normálně ty kódované skenovat, nebo raději před.. dík |
![]() 710nav |
| 11.01.2008, 16:13.04 | |
DSR 6000a ještě, i když to budu ten 1.97 nebo 1.98 dávat úpně poprvé na to prodejní nejsou třeba žádné keys, ano ??a ještě něco pokud budeš vědět co BISS, je to nějaký problém ??? dík |
![]() 710nav |
| 11.01.2008, 17:06.06 | |
710navNejvíce oblíbené packety programů jsou v AU, takže není potřeba nahrávat nebo vkládat keys. |
![]() dkdkdk |
| 11.01.2008, 20:55.28 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémmám problém s nastavením času,při pokusu nastavit čas přijimač provede boot a nedostanu se k nastavení,soft 1.97 a 1.98 |
![]() belouc |
| 11.01.2008, 21:30.22 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémA zkoušel jsi předtím tovární nastavení? U tohoto softu se mi to také stalo a tovární nastavení to vyřešilo. Jen přijdeš o všechny nastavení. Ale u tohoto softu by už čas měl chodit normálně. A ještě k tomu stažení softu z přijímače, to jsem zatím nezkoušel a ani nepotřeboval. A ani nevím jakým softem by to šlo. |
![]() Harry131 |
| 11.01.2008, 22:06.27 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémto co navrhuješ jsem vyzkoušel,ale je to stále stejné,začalo to na 1.97 a po 1.98 naskočí na spodní liště při tlačítka i na ovladači třímístné číslo ukazující čas |
![]() belouc |
| 11.01.2008, 22:08.22 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémpardo oprava při zmáčknutí tlačítka |
![]() belouc |
| 11.01.2008, 22:27.50 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémTak to nevím jak s toho ven, ale soft 1,97 a 1.98 jsou stejné. Možná by pomohlo nahrát nějaký starší soft dát tovární nastavení a pak nahrát nejnovější. A nebo taky může být chyba v softu. Sám tam mám 1,97 a čas nechaný na automat a už týden jdou v pohodě. |
![]() Harry131 |
| 12.01.2008, 08:30.27 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémHarry díky,to jsem vše udělal,ale při nastavení okna na čas automaticky boot,tak nevím,ostatní je OK |
![]() belouc |
| 12.01.2008, 14:36.43 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémTak dnes jsem to přesně podle tebe zkoušel a úplně v pohodě, tak se asi stala nějaká chybička při nahrávání, jinak si to nedokážu vysvětlit. Ale určitě bych něco zkoušel dál, třeba i několikrát ten soft přehrát po sobě. |
![]() Harry131 |
| 12.01.2008, 15:42.55 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémTak teď jsem jeden přehrával a akorát se rozhodili barvy ale tovární nastavení to spravilo. A to menu s časem jde normálně, žádný restart. |
![]() Harry131 |
| 12.01.2008, 18:15.51 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémmenu s časem-1.restartuje,2.OK,3.OK-budu zkoušet přehrávat soft |
![]() belouc |
| 12.01.2008, 20:12.00 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémTak já mám nahraný 1.97 ten 1.98 nemám protože jsou stejné. Jen na stránkách psali že je v 1.98 něco zdvojeného, nějaké menu, tak aby to nebylo ono. |
![]() Harry131 |
| 12.01.2008, 20:48.02 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémmám instalovaný 1.98, na stránkách 1.97 už není |
![]() belouc |
| 13.01.2008, 00:16.30 | |
RE: Dreamsky DSR 6000 - problémteď už je 1.99 |
![]() Harry131 |