| 11.01.2008, 12:28.23 | |
Golden Interstar 870 CR Premium Xpeedvyzkoušel jste někdo SW GI-TS870_CI_X-22Dec2007.bin,mně to nechce chodit...díky |
![]() doutník |
| 11.01.2008, 12:56.18 | |
RE: Golden Interstar 870 CR Premium XpeedCopak nejde? Rumuni? Ty na této verzi firmware fakt nejdou. Rv |
![]() poky1 |
| 11.01.2008, 13:03.58 | |
RE: Golden Interstar 870 CR Premium XpeedNačo hneď pcháš nové verzie??Ako píše poky na tomto softe nejdu rumuni má tú výhodu že môžeš z goldena ukladať na klúč.Daj si verziu z 10.12 alebo z 13.10 a máš bez problémov.caoo Rada: kto hladá a číta všetko sa dozvie aj o tomto softe. |
![]() Patko |
| 11.01.2008, 13:22.01 | |
goldendíky chlapci...vrátím se ke staré....teda verzi... |
![]() doutník |
| 11.01.2008, 18:13.27 | |
RE: Golden Interstar 870 CR Premium Xpeedje k ničemu |
![]() jindraa |