Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 12:28.23

Golden Interstar 870 CR Premium Xpeed

vyzkoušel jste někdo SW GI-TS870_CI_X-22Dec2007.bin,mně to nechce chodit...

díky
uživatel
doutník
11.01.2008, 12:56.18

RE: Golden Interstar 870 CR Premium Xpeed

Copak nejde? Rumuni? Ty na této verzi firmware fakt nejdou. Rv
uživatel
poky1
11.01.2008, 13:03.58

RE: Golden Interstar 870 CR Premium Xpeed

Načo hneď pcháš nové verzie??Ako píše poky na tomto softe nejdu rumuni má tú výhodu že môžeš z goldena ukladať na klúč.Daj si verziu z 10.12 alebo z 13.10 a máš bez problémov.caoo Rada: kto hladá a číta všetko sa dozvie aj o tomto softe.
uživatel
Patko
11.01.2008, 13:22.01

golden

díky chlapci...vrátím se ke staré....teda verzi...
uživatel
doutník
11.01.2008, 18:13.27

RE: Golden Interstar 870 CR Premium Xpeed

je k ničemu
uživatel
jindraa