Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 12:30.18

zeta cam

dobry den chci se zeptat jestli existuje nejaky program na nastaveni zeta camu aby se nemusel po kazdem zapnuti prepinat v menu na crypt ale aby byl stale prepnuty. jestli muzete poradit tak na mail vanspeed zavinac tecka cz . dekuji jirka jablonec.
uživatel
vanspeed
11.01.2008, 12:56.19

oprava mail

vanspeed zavinac seznam tecka cz
uživatel
vanspeed
11.01.2008, 13:08.04

RE: zeta cam

V menu zadáš kód 0000 nastavíš cryptoworks potvrdíš ok a zůstane nastavený.
uživatel
toto
11.01.2008, 13:12.54

zeta cam

moc dekuji za radu jirka
uživatel
vanspeed