Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 13:18.28

parabola

prosim o radu jak zapojit na jeden přistroj dvě paraboly
uživatel
stanik
11.01.2008, 13:21.42

RE: parabola

Dá sa to cez tzv. Diseq prepínač. R^
uživatel
butters
11.01.2008, 13:23.08

RE: parabola

Ak sa jedná o príjem z jednej pozície kúp twin konvertor a ak nie tak diseq prepínač. caoo
uživatel
Patko
11.01.2008, 13:24.47

patko

Hello... on chce jeden prijimac a dve paraboly a nie dva prijimace na jeden twin..
uživatel
jdodo
11.01.2008, 13:26.34

RE: parabola

jasné sorry. :))) Rv
uživatel
Patko
11.01.2008, 13:27.08

RE: parabola

staniku, napis proc prave 2 paraboly a treba najdeme lepsi reseni.

V kazdem pripade bude poreba Přepínač DiSEqC 2/1 za cenu 100-200Kc
uživatel
pete
11.01.2008, 13:30.49

jasne treba to blizsie specifikovat, ci nebude lep

jasne treba to blizsie specifikovat, ci nebude lepsi multifeed.. ja momentalne riesim 19,2+23,5+28,5..jedna parabola, trikrat LNB + disecQ emp p 164 IW
uživatel
jdodo
11.01.2008, 13:37.21

pete

na jednom přistroji a parabole mam Digi humax a na druhe mam astra hotbird vyměnil jsem koax od digy do ho ecastu a potřebuju ješte zapojit zpět astru a hotbird
uživatel
stanik
11.01.2008, 14:02.32

RE: parabola

Malo by to ist zo 4x diseq prepinacom od kazdeho LNB k diseq prepinacu cize v tvojom pripade 3x ale je dolezite aby toto prepinanie podporoval Humax Digi,lebo stare Humax 5400 toto podporovali az 4x diseq popripade s koax rele 2x4LNB
uživatel
jozvlk
11.01.2008, 14:06.30

RE: parabola

jak pise jozvlk: kazde LNB co mas musi jit do zvlast do jednoho diseq a z toho pak do humaxe.

mas tedy ted 3 LNB (nemas nahodou ne te jedne parabole monoblok)?
uživatel
pete
11.01.2008, 14:31.50

pete

mam astru hotbird diseq u paraboly na střeše a druha parabola od Digi
uživatel
stanik
11.01.2008, 14:34.38

RE: parabola

tak to by melo stacit vymenit diseq a napojit do noveho zbivajici LNB
uživatel
pete