| 11.01.2008, 13:18.28 | |
parabolaprosim o radu jak zapojit na jeden přistroj dvě paraboly |
![]() stanik |
| 11.01.2008, 13:21.42 | |
RE: parabolaDá sa to cez tzv. Diseq prepínač. R^ |
![]() butters |
| 11.01.2008, 13:23.08 | |
RE: parabolaAk sa jedná o príjem z jednej pozície kúp twin konvertor a ak nie tak diseq prepínač. caoo |
![]() Patko |
| 11.01.2008, 13:24.47 | |
patkoHello... on chce jeden prijimac a dve paraboly a nie dva prijimace na jeden twin.. |
![]() jdodo |
| 11.01.2008, 13:26.34 | |
RE: parabolajasné sorry. :))) Rv |
![]() Patko |
| 11.01.2008, 13:27.08 | |
RE: parabolastaniku, napis proc prave 2 paraboly a treba najdeme lepsi reseni.V kazdem pripade bude poreba Přepínač DiSEqC 2/1 za cenu 100-200Kc |
![]() pete |
| 11.01.2008, 13:30.49 | |
jasne treba to blizsie specifikovat, ci nebude lepjasne treba to blizsie specifikovat, ci nebude lepsi multifeed.. ja momentalne riesim 19,2+23,5+28,5..jedna parabola, trikrat LNB + disecQ emp p 164 IW |
![]() jdodo |
| 11.01.2008, 13:37.21 | |
petena jednom přistroji a parabole mam Digi humax a na druhe mam astra hotbird vyměnil jsem koax od digy do ho ecastu a potřebuju ješte zapojit zpět astru a hotbird |
![]() stanik |
| 11.01.2008, 14:02.32 | |
RE: parabolaMalo by to ist zo 4x diseq prepinacom od kazdeho LNB k diseq prepinacu cize v tvojom pripade 3x ale je dolezite aby toto prepinanie podporoval Humax Digi,lebo stare Humax 5400 toto podporovali az 4x diseq popripade s koax rele 2x4LNB |
![]() jozvlk |
| 11.01.2008, 14:06.30 | |
RE: parabolajak pise jozvlk: kazde LNB co mas musi jit do zvlast do jednoho diseq a z toho pak do humaxe.mas tedy ted 3 LNB (nemas nahodou ne te jedne parabole monoblok)? |
![]() pete |
| 11.01.2008, 14:31.50 | |
petemam astru hotbird diseq u paraboly na střeše a druha parabola od Digi |
![]() stanik |
| 11.01.2008, 14:34.38 | |
RE: parabolatak to by melo stacit vymenit diseq a napojit do noveho zbivajici LNB |
![]() pete |