| 11.01.2008, 14:50.25 | |
velikost/typ parabolyProzatím přijímám s anténou 85cm 19,2+13E na monoblok.Chci rozšířit o 28,2E.Způsob provedení je mi jasný ale chtěl bych poradit,jaká anténa by byla pro satelity vzdálené 15 st nejvhodnější (100cm?toroidní). Nechci žádné kompromisy ani výpadky. Přečetl jsem toho hodně, a moc bych stál o praktickou zkušenost, nikoli o výroky typu " v pohodě našilháš na 80cm..") Díky |
![]() francjin |
| 11.01.2008, 15:19.04 | |
RE:velikost/typ parabolyNež jsem přešel na T90 tak jsem měl 80cm para a chytal jsem 19*E-13*E-5*W. Ten 5*W byl na hranici.Ted mam tu T90 a jsem maximalně spokojeny ale 100cm by ti mělo stačit.nižši naklady. ;) |
![]() Hetfild |
| 11.01.2008, 15:25.54 | |
RE:velikost/typ paraboly - dodatekMuj otec ma 90cm para ma na tom 6LNB a 19*-13*-28* mu jde v pohodě.ostatni ma na hraně. ;) |
![]() Hetfild |
| 11.01.2008, 15:44.43 | |
RE:velikost/typ parabolyPokud nyní nemáš s monoblokem žádné problémy s výpadkem signálu, tak když přejdeš na samostatné 3 konvertory, tak jenom získáš. Rozhodně neztratíš. Mám 19+23+28 na 80 Gibertiny, Brno a žádné kompromisy se nekonají. |
![]() Hans75 |
| 11.01.2008, 16:44.52 | |
RE: velikost/typ parabolyJako Hans 75 a k tomu ještě 13, tedy 4 LNB. Žádný kompromis. Dokonce ani v listopadu na Martina, kdy padaly vločky jak dělové koule. Pokles sice byl, ale výpadek žádný.Myslím, že to byl alespoň u nás (Brno) zatím nejhorší den na příjem, minimálně za poslední 2 roky. |
![]() F123 |
| 11.01.2008, 19:41.45 | |
RE: velikost/typ parabolyNa 80Fe parabolu za 450,-Kč chytám 13+19,2+23,5+28,2. |
![]() honza sr |