| 11.01.2008, 15:14.09 | |
3 - otazky:TechniSat Multytenne 45 Tw/HDTV/2tunery1. Chci koupit antenu: TechniSat Multytenne 45 Twin tak chci vědět jak se chova jestli je v pohodě.Steto anteny by šel signal do ložnice a dětskeho pokoje.Jinak do obyvaku mam stahlej signal z T90.Vim že mohu použit QuadLNB a taky jsem ho použil ale že ho ženu přes přepinač 8/1 tak mi vypadava 23* když je 23* na singl LNB tak je to v pohodě.2.Mam zajem si pořidit HDTV přijimač se dvěma tunery a pokud možno vystum 12V. Zaujal mě Topfield TF 7710 HDPVR + 500GB HDD ,TechniSat DigiCorder HD S2, HDD 500GB,Homecast HS8100CIPVR (250Gb).Pokud mate skušenosti poradte. 3.Pokud bude mit přijimač dva tunery. A ja napojim do každeho tuneru jeden přepinač 8/1 ,nebude to dělat problem v tom že mi pujde sledovat jen tuner 1 a druhy tuner je pouze na nahravani.Jde mi o to abych mohl bezproblemu přepinat 16družic. Motor nechci jen v krajnim připadě. |
![]() Hetfild |
| 11.01.2008, 17:41.56 | |
Havířov zdraví FrýdekVážený pane,16 LNB je moucha. Na EMP Centauri 8/1 se na vývod místo LNB dá další Diseqc 4/1 do kaskády, tak můžete mít 32 LNB. Odzkoušeno, funguje to! A není třeba +12V. COŽE?:) |
![]() samorost |
| 11.01.2008, 18:59.50 | |
Servus HavířovChci se o tom pobavit podrobněji. Muj email Hetfild@seznam.cz nebo skype HudoHetfild.Diky. |
![]() Hetfild |