Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 15:17.44

Openbox nebo AZbox

Zdravím,chtel bych se zeptat,zda je lepší pořídit si Openbox, nebo AZbox.Který z těchto příjmačů je lepší?Díky za odpověď
uživatel
xsimir
11.01.2008, 15:36.30

RE: Openbox nebo AZbox

No jednoznačně Opena už i open umí Digi Au.To byla jediná přednost Aztšrotu.
uživatel
lachtan
11.01.2008, 15:45.13

openbox

ani jeden z tychto srotov....open sa tu riesi denne,ezbox pomenej ale o tom najlepsom tu sem tam zachytis nejaku zmienku,napr vcera..........tak citaj a rozmyslaj
uživatel
lubo540
11.01.2008, 15:50.42

RE: Openbox nebo AZbox

Môj súkromný názor , ja by som si vybral openbox
uživatel
lacoceco
11.01.2008, 15:55.17

lubo540

A to je který, nechce se mi číst, dík. Myslím jen bez OS.
uživatel
Tomik535
11.01.2008, 16:02.41

RE: Openbox nebo AZbox

Open se tu řeší proto že ho vlastní dost lidí je to logické.
uživatel
lachtan
11.01.2008, 16:04.34

RE: Openbox nebo AZbox

Včera se tady řešil STRONG SRT 4155 EVO , asi tento stroj myslel .... :bigeyes:
uživatel
lubos3nec
11.01.2008, 16:06.41

RE: Openbox nebo AZbox

:))) :))) :)))
uživatel
dempsey
11.01.2008, 16:09.45

lubos od werku..

Á tak to už chápu. Už na něho šetřím. Zdraví gorol
uživatel
Tomik535
11.01.2008, 17:11.16

RE: Openbox nebo AZbox

Openbox X-810 new napriklad
uživatel
redo32
11.01.2008, 17:11.33

RE: Openbox nebo AZbox

No nevim co ti poradit, ale podivej se na to co se resi za problemy s Openboxem. Sekani obrazu, spatne komunikuje s motorem, u nekterych novych modelu nejde nahrat FW (ze by kopie z ciny?), spousta noveho FW, ktery je na nic nebo nefunguje. S velikou slavou jako jedni s poslednich dokazali udelat AU na Digi. Bohuzel zadna slava. Je pravda, ze vsichni ti doporuci Openbox, ale potom se priprav na to, ze budes neustale psat Pre**ere KO, poslete klice atd. Bohuzel byl to take jeden z mych favoritu, ale ted uz neni tech problemu je s nim pomerne dost. Rv
uživatel
Ulicnik
11.01.2008, 17:21.57

RE: Openbox nebo AZbox

To naozaj môže napísať iba ten ktorý nemá Openbox alebo nevie čo s ním robiť.Nie je totiž nič jednoduchšie ako nenahrávať nové softy nechať jeden z funkčných a po zmene poslať Pobeditom súbor za pár sekúnd čo bohužiaľ pri AZboxe nie je možné vzhľadom k jeho nevymoženostiam.Určite by som bol radšej keby tak lacných a kvalitných prijímačov bolo viac, ale to čo dokáže Openbox s kartami nedokáže ani jeden prijímač a to ani s origo Cryproworksom či už sa to niekomu páči alebo nie.Mal som už niekoľko značiek prijímačov a mal som určite lepšiu možnosť porovnávať medzi nimi ako drvivá prevaha sem píšucich užívateľov a uisťujem Vás že nemám dôvod uprednostňovať Openbox pred inými.Jednoducho fakty sú fakty
uživatel
dempsey
11.01.2008, 17:30.29

Ulicnik

asi stym Openom si nevedel narabat!Ja ho mam a šlape OK.Je jasne že ked niekto don natrepe neodskušany FW a potom skuči že mu to nejde!A potom sa nečudujte že to mrzne a pod.Ja by som ti odporučil Opena 820 alebo 810.
uživatel
TELEFONIST
11.01.2008, 17:30.48

Ulicnik

Sekani obrazu, spatne komunikuje s motorem, u nekterych novych modelu nejde nahrat FW (ze by kopie z ciny?), spousta noveho FW, ktery je na nic nebo nefunguje. /// Nikdy si ten prijímač nemal v ruke, alebo ho nevieš obsluhovať....inak by si to vyššie nenapísal...či len jedna babka povedala?
uživatel
vw1
11.01.2008, 17:45.18

4ulicnik

Mám taky Opena a jsem si jistý, že bych si klidně koupil třeba stronga, kdyby uměl to, co on. Na značce mi vůbec nezáleží. Ale když už si ho tak pohanil, prozraď mi prosím tě, který přijímač bez OS je ten lepší? Beru v úvahu pouze AZ nebo GI a to pouze kvůli USB, Který osobně vůbec nepotřebuji, neb mám rs232 trvale spojen s PC. To jsem fakt zvědavej
uživatel
Tomik535
11.01.2008, 18:18.58

RE: Openbox nebo AZbox

Chlapci at vas netrefi slak, napsal jsem co jsem nasal a nechci nijak hanit vas dokonaly a jedinecny prijimac. Kazdy chvali to co ma doma a neni schopen si pripustit jakoukoliv vadu a vad ma a to pomerne hodne.Jsou popsany na jinych forech a tady se taky najdou. Nebo to chcete poprit? Vcetne FW, ktery se taky zrovna nedari. Ja nikomu nic nedoporucuju protoze v teto cenove kategorii se proste neda nic s klidnym svedomim doporucit. Kdyz uz tak jedine neco s linuxem, ale to je zase o jine cene. Tak hosi trenujte za chvili to zacne Di** KO, Pre***e KO, poslete klice, prosiiiiiiiiim.
uživatel
Ulicnik
11.01.2008, 18:20.05

Ulicnik

zamysli se nad sebou než začneš psát další takové hovadiny ;P víš vůbec jak vypadá do opravdy ten openbox
uživatel
Karlos1
11.01.2008, 18:24.03

RE: Openbox nebo AZbox

neviem či vôbec Uličník nejaký prijímač máš.Tvoje názory mi pripadajú tak trochu recenzentské alias JPP.Netráp sa raz si nejaký kúpiš a dúfam že to nebude Openbox-aby si to nemal tak ľahké :))) :))) :)))
uživatel
dempsey
11.01.2008, 18:27.48

RE: Openbox nebo AZbox

v tejto cenovej kategórii jednoznačne Openbox R^
Toť môj názor.
uživatel
stano1
11.01.2008, 18:29.37

re:

Podezírám uličníka, že si koupil stronga, globo nebo opentel a teď neví, kam ho zahodit..
Ani jsem nečekal, že by mi odpověděl..
Ale možná má doma dreama a jen se nám směje..
4Dempsey :))) R^
uživatel
Tomik535
11.01.2008, 18:49.52

Ulicnik

Jen pro zajímavost zatím se nepovedl jediný soft 5.21 z XXX jak u koho u mě to jelo bez problému i na 5.21.Problém nastal u novějších tipů a těm co nejel na starších si to zavinili neodborným nahráním softu.Co se týče Premiére asi nevíš o sat. příjmu vůbec nic,protože by jsi to nikdy nemohl napsat co si napsal.Jestli že provider udělá změnu v kódování můžeš mít 100 krát Au a je jasné že ti to nepojede pokud se nevrátíš k staršímu softu kde Au nebylo nebo nebude nový soft.
uživatel
lachtan
11.01.2008, 19:00.00

RE: Openbox nebo AZbox

....můžu potvrdit,že 5.21 haprovala pouze v nových Openech.Horizont dvou měsíců a méně.
uživatel
Saxon
11.01.2008, 19:12.04

RE: Openbox nebo AZbox

blbost to byl vlastně uličník
uživatel
lachtan
11.01.2008, 19:13.44

RE: Openbox nebo AZbox

:))) omluva to nebylo sem :)))
uživatel
lachtan
11.01.2008, 19:17.11

lachtan

máš pravdu ten soft bol veľký " uličník " :))) :))) :)))
uživatel
dempsey
11.01.2008, 21:04.30

RE: Openbox nebo AZbox

Já teda nevím, mám Humax 5500 s kartou TandT a AZ Box. Kvalita obrazu na Humaxu je velmi dobrá bez komentáře. Podpora AZ Boxu je dobrá, ale kvalita obrazu je horší, ale dá se dívat a jede všechno a už několik týdnů v AU Prem, Mult, Di, Pol. Jednoduše měli by ste si vybrat co vlastně chcete. Humax jsem kupoval v r. 1999 za cca 20 tis. Kč a A Box v r. 2007 za cca 3.200 Kč. Co k tomu dodat?? Jenom to, že úroveň fora už nemá úroveň!!!
uživatel
olin22
12.01.2008, 06:06.30

olin22

...amen.
uživatel
Saxon
12.01.2008, 10:46.06

@Ulicnik

No tak uercite si nemal v rukach openbox!Nerobim reklamu mam ho doma spolupracuje perfektne s motorom,nema problemy s cz a sk kartami a podpora je celko slusna!Teraz azbox : ma celkom dobru podporu,ale prepinanie programov katastrofa,prehranie settingu to iste a celkovo mi nesedel...Vtedy este nefungovalo na opene cigy mal som moznost kupit azbox,alebo openbox 820 za tu istu cenu!
Takze jednoznacne OPENBOX Rv
uživatel
xcam