| 11.01.2008, 15:17.44 | |
Openbox nebo AZboxZdravím,chtel bych se zeptat,zda je lepší pořídit si Openbox, nebo AZbox.Který z těchto příjmačů je lepší?Díky za odpověď |
![]() xsimir |
| 11.01.2008, 15:36.30 | |
RE: Openbox nebo AZboxNo jednoznačně Opena už i open umí Digi Au.To byla jediná přednost Aztšrotu. |
![]() lachtan |
| 11.01.2008, 15:45.13 | |
openboxani jeden z tychto srotov....open sa tu riesi denne,ezbox pomenej ale o tom najlepsom tu sem tam zachytis nejaku zmienku,napr vcera..........tak citaj a rozmyslaj |
![]() lubo540 |
| 11.01.2008, 15:50.42 | |
RE: Openbox nebo AZboxMôj súkromný názor , ja by som si vybral openbox |
![]() lacoceco |
| 11.01.2008, 15:55.17 | |
lubo540A to je který, nechce se mi číst, dík. Myslím jen bez OS. |
![]() Tomik535 |
| 11.01.2008, 16:02.41 | |
RE: Openbox nebo AZboxOpen se tu řeší proto že ho vlastní dost lidí je to logické. |
![]() lachtan |
| 11.01.2008, 16:04.34 | |
RE: Openbox nebo AZboxVčera se tady řešil STRONG SRT 4155 EVO , asi tento stroj myslel .... :bigeyes: |
![]() lubos3nec |
| 11.01.2008, 16:06.41 | |
RE: Openbox nebo AZbox:))) :))) :))) |
![]() dempsey |
| 11.01.2008, 16:09.45 | |
lubos od werku..Á tak to už chápu. Už na něho šetřím. Zdraví gorol |
![]() Tomik535 |
| 11.01.2008, 17:11.16 | |
RE: Openbox nebo AZboxOpenbox X-810 new napriklad |
![]() redo32 |
| 11.01.2008, 17:11.33 | |
RE: Openbox nebo AZboxNo nevim co ti poradit, ale podivej se na to co se resi za problemy s Openboxem. Sekani obrazu, spatne komunikuje s motorem, u nekterych novych modelu nejde nahrat FW (ze by kopie z ciny?), spousta noveho FW, ktery je na nic nebo nefunguje. S velikou slavou jako jedni s poslednich dokazali udelat AU na Digi. Bohuzel zadna slava. Je pravda, ze vsichni ti doporuci Openbox, ale potom se priprav na to, ze budes neustale psat Pre**ere KO, poslete klice atd. Bohuzel byl to take jeden z mych favoritu, ale ted uz neni tech problemu je s nim pomerne dost. Rv |
![]() Ulicnik |
| 11.01.2008, 17:21.57 | |
RE: Openbox nebo AZboxTo naozaj môže napísať iba ten ktorý nemá Openbox alebo nevie čo s ním robiť.Nie je totiž nič jednoduchšie ako nenahrávať nové softy nechať jeden z funkčných a po zmene poslať Pobeditom súbor za pár sekúnd čo bohužiaľ pri AZboxe nie je možné vzhľadom k jeho nevymoženostiam.Určite by som bol radšej keby tak lacných a kvalitných prijímačov bolo viac, ale to čo dokáže Openbox s kartami nedokáže ani jeden prijímač a to ani s origo Cryproworksom či už sa to niekomu páči alebo nie.Mal som už niekoľko značiek prijímačov a mal som určite lepšiu možnosť porovnávať medzi nimi ako drvivá prevaha sem píšucich užívateľov a uisťujem Vás že nemám dôvod uprednostňovať Openbox pred inými.Jednoducho fakty sú fakty |
![]() dempsey |
| 11.01.2008, 17:30.29 | |
Ulicnikasi stym Openom si nevedel narabat!Ja ho mam a šlape OK.Je jasne že ked niekto don natrepe neodskušany FW a potom skuči že mu to nejde!A potom sa nečudujte že to mrzne a pod.Ja by som ti odporučil Opena 820 alebo 810. |
![]() TELEFONIST |
| 11.01.2008, 17:30.48 | |
UlicnikSekani obrazu, spatne komunikuje s motorem, u nekterych novych modelu nejde nahrat FW (ze by kopie z ciny?), spousta noveho FW, ktery je na nic nebo nefunguje. /// Nikdy si ten prijímač nemal v ruke, alebo ho nevieš obsluhovať....inak by si to vyššie nenapísal...či len jedna babka povedala? |
![]() vw1 |
| 11.01.2008, 17:45.18 | |
4ulicnikMám taky Opena a jsem si jistý, že bych si klidně koupil třeba stronga, kdyby uměl to, co on. Na značce mi vůbec nezáleží. Ale když už si ho tak pohanil, prozraď mi prosím tě, který přijímač bez OS je ten lepší? Beru v úvahu pouze AZ nebo GI a to pouze kvůli USB, Který osobně vůbec nepotřebuji, neb mám rs232 trvale spojen s PC. To jsem fakt zvědavej |
![]() Tomik535 |
| 11.01.2008, 18:18.58 | |
RE: Openbox nebo AZboxChlapci at vas netrefi slak, napsal jsem co jsem nasal a nechci nijak hanit vas dokonaly a jedinecny prijimac. Kazdy chvali to co ma doma a neni schopen si pripustit jakoukoliv vadu a vad ma a to pomerne hodne.Jsou popsany na jinych forech a tady se taky najdou. Nebo to chcete poprit? Vcetne FW, ktery se taky zrovna nedari. Ja nikomu nic nedoporucuju protoze v teto cenove kategorii se proste neda nic s klidnym svedomim doporucit. Kdyz uz tak jedine neco s linuxem, ale to je zase o jine cene. Tak hosi trenujte za chvili to zacne Di** KO, Pre***e KO, poslete klice, prosiiiiiiiiim. |
![]() Ulicnik |
| 11.01.2008, 18:20.05 | |
Ulicnikzamysli se nad sebou než začneš psát další takové hovadiny ;P víš vůbec jak vypadá do opravdy ten openbox |
![]() Karlos1 |
| 11.01.2008, 18:24.03 | |
RE: Openbox nebo AZboxneviem či vôbec Uličník nejaký prijímač máš.Tvoje názory mi pripadajú tak trochu recenzentské alias JPP.Netráp sa raz si nejaký kúpiš a dúfam že to nebude Openbox-aby si to nemal tak ľahké :))) :))) :))) |
![]() dempsey |
| 11.01.2008, 18:27.48 | |
RE: Openbox nebo AZboxv tejto cenovej kategórii jednoznačne Openbox R^Toť môj názor. |
![]() stano1 |
| 11.01.2008, 18:29.37 | |
re:Podezírám uličníka, že si koupil stronga, globo nebo opentel a teď neví, kam ho zahodit..Ani jsem nečekal, že by mi odpověděl.. Ale možná má doma dreama a jen se nám směje.. 4Dempsey :))) R^ |
![]() Tomik535 |
| 11.01.2008, 18:49.52 | |
UlicnikJen pro zajímavost zatím se nepovedl jediný soft 5.21 z XXX jak u koho u mě to jelo bez problému i na 5.21.Problém nastal u novějších tipů a těm co nejel na starších si to zavinili neodborným nahráním softu.Co se týče Premiére asi nevíš o sat. příjmu vůbec nic,protože by jsi to nikdy nemohl napsat co si napsal.Jestli že provider udělá změnu v kódování můžeš mít 100 krát Au a je jasné že ti to nepojede pokud se nevrátíš k staršímu softu kde Au nebylo nebo nebude nový soft. |
![]() lachtan |
| 11.01.2008, 19:00.00 | |
RE: Openbox nebo AZbox....můžu potvrdit,že 5.21 haprovala pouze v nových Openech.Horizont dvou měsíců a méně. |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 19:12.04 | |
RE: Openbox nebo AZboxblbost to byl vlastně uličník |
![]() lachtan |
| 11.01.2008, 19:13.44 | |
RE: Openbox nebo AZbox:))) omluva to nebylo sem :))) |
![]() lachtan |
| 11.01.2008, 19:17.11 | |
lachtanmáš pravdu ten soft bol veľký " uličník " :))) :))) :))) |
![]() dempsey |
| 11.01.2008, 21:04.30 | |
RE: Openbox nebo AZboxJá teda nevím, mám Humax 5500 s kartou TandT a AZ Box. Kvalita obrazu na Humaxu je velmi dobrá bez komentáře. Podpora AZ Boxu je dobrá, ale kvalita obrazu je horší, ale dá se dívat a jede všechno a už několik týdnů v AU Prem, Mult, Di, Pol. Jednoduše měli by ste si vybrat co vlastně chcete. Humax jsem kupoval v r. 1999 za cca 20 tis. Kč a A Box v r. 2007 za cca 3.200 Kč. Co k tomu dodat?? Jenom to, že úroveň fora už nemá úroveň!!! |
![]() olin22 |
| 12.01.2008, 06:06.30 | |
olin22...amen. |
![]() Saxon |
| 12.01.2008, 10:46.06 | |
@UlicnikNo tak uercite si nemal v rukach openbox!Nerobim reklamu mam ho doma spolupracuje perfektne s motorom,nema problemy s cz a sk kartami a podpora je celko slusna!Teraz azbox : ma celkom dobru podporu,ale prepinanie programov katastrofa,prehranie settingu to iste a celkovo mi nesedel...Vtedy este nefungovalo na opene cigy mal som moznost kupit azbox,alebo openbox 820 za tu istu cenu!Takze jednoznacne OPENBOX Rv |
![]() xcam |