Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 16:06.24

jak aktyvovat skay link v ?cr

Dobry den chtel bych se zeptat jak aktyvovat slovenskou kartu v cr.?predem dik za odpovet.
uživatel
sonyk
11.01.2008, 16:23.27

re:

Kup si českou kartu, nebo si najdi "svojho brata" třeba na seznamce.. :))) R^
uživatel
Tomik535
11.01.2008, 16:24.31

PS:

Může se jmenovat třeba Markíza..
uživatel
Tomik535
11.01.2008, 16:25.37

sonyk

Máš skype??,
uživatel
Patko
11.01.2008, 16:31.00

RE: jak aktyvovat skay link v ?cr

zaregistruj si sám skylink kartu už to ide aj z česka R^
uživatel
Jupi
11.01.2008, 16:31.49

odpovet patko

nemam ale icg
uživatel
sonyk
11.01.2008, 16:34.22

sonyk

daj číslo
uživatel
Patko
11.01.2008, 16:34.28

odpoved jupi

a pujdou tam vsechny programi ne jen stv? dik
uživatel
sonyk
11.01.2008, 16:35.14

sonyk

áno všetko ty tam pôjde dá sa to R^
uživatel
Jupi
11.01.2008, 16:35.59

odp .patko

icq 399 553 494
uživatel
sonyk