| 11.01.2008, 16:08.49 | |
vzkaz pro cb 21ta odpověď na str.14 constantinopolis byla pro mě???Jestli ano tak já jsem to myslela trochu jinak... |
![]() constans |
| 11.01.2008, 19:20.56 | |
no dyt to byla legrace že?že jo no to je v poho o nic nejde...napiš mi na cb21@seznam o něčem pokecáme ok?:-) :8) R^ |
![]() cb21 |