| 11.01.2008, 16:31.03 | |
YUV nebo SCARTPoznáváte někdo na svých zobrazovačích rozdíl v připojení kvalitním scartem a YUV? Např.na Fergusonech 7600 atd, má vůbec cenu kvůli tomu o nějakém s tímto výstupem uvažovat? Dík |
![]() Tomik535 |
| 11.01.2008, 16:40.45 | |
Už stokrát tu bylo řečeno,že YUV je druh videosignálu, a scart je druh AV konektoru. YUV může být propojený scartem, takže rozdíl v tom nebude vidět, neb je to totéž. Častějším druhem signálu propojovaného scartem je RGB, což je taktéž komponentní videosignál jako YUV. Rozdíl mezi těmito dvěma druhy propojení by taktéž neměl být rozeznatelný. Tvůj dotaz je z pricipu nesmyslný!!! |
![]() Enik |
| 11.01.2008, 16:50.59 | |
4EnikNeřekl jsi mi nic nového. Myslel jsem jen, jestli na to může mít vliv provedení (myslím, že kvalitněji stíněné cinche oproti zaplastovanému scartu) toho výstupu a vstupu(zvaného a označovaného stejně jako druh videosignálu) nebo třeba provedení napojení toho výstupu a vstupu na desku tišťáku, prostě mě zajímá praktická zkušenost. Proto jsem se ptal, jestli poznáváte, nikoli, jestli je. Ahoj |
![]() Tomik535 |
| 11.01.2008, 17:53.33 | |
RE: YUV nebo SCARTZaplastovaný SCART taky používá stíněné kabely - pokud není zakoupen ve "vše za 39" a podobně. |
![]() Mrzout |
| 11.01.2008, 18:22.44 | |
4mrzoutJasné. Má společné stínění pro všechny vodiče a nestíněnou zadní stranu pinů, je to tragédie. Ty jsem samozřejmě nemyslel. U kvalitního asi bezprostřední rozdíl fakt vidět nebude. Hoj |
![]() Tomik535 |
| 12.01.2008, 21:27.03 | |
masinka Tom 535kolej:-)nemyslel jsi naaahodou rozdil mezi s-vhs,kde se dělí čb a barvičky a scart s cvbs??? :lookaround: |
![]() cb21 |