Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 17:00.46

magic cam 1.02

dobry vecer .mam modul magic cam 1.02 je stary asi 6 let. chci se zeptat jestli nekdo z vas nevi zda jde preprogramovat pomoci cas3 treba na neco jineho. modul podporuje viaccess 1,2,3. seca 1,2,3. irdeto. nagravision.dekuji za odpoved.jirka jablonec.
uživatel
vanspeed
11.01.2008, 17:18.10

RE: magic cam 1.02

podle mého já také mám MG cam ,už jsem ho odložil na stálo...bohužel už na něm asi nic nejde........když si vzpomenu před 4 roky jsem ho kupoval za 9000Kč......ted mám OP 810 a naprosto zpokojen.. :)) :)) :)) :))
uživatel
peta
11.01.2008, 17:28.31

RE: magic cam 1.02

nahraj si penta nagra2 fix a mozes napr.pozerat D**i na Titanke.
uživatel
tresp