| 11.01.2008, 17:29.12 | |
OP 810+ motor SG2100Uvažuji k OP 810 dát motor SG2100 je to dobrá volba ,procházím různé diskuze ,někdo nedoporučuje jiný zas chválí..tak nevím..nerad bych měl problémy.......motor chci určitě zapojit na Usals výhled mám dost velký tedy hodně celý výhled na východ a celý na západ..... |
![]() peta |
| 11.01.2008, 17:32.32 | |
RE: OP 810+ motor SG2100ja mam 820-ku a SG-2100 a šlape to v pohode vyše roka.A pritom je na parabole ofset 120Fe! |
![]() TELEFONIST |
| 11.01.2008, 17:33.49 | |
RE: OP 810+ motor SG2100Tento problém už riešiš skoro tri týždne:) Mám parabolu 110cm Al, SG 2100,Openbox 810 a chytám družice od 80E po 45W. Všetko ide v pohode a funguje ako má. |
![]() vw1 |
| 11.01.2008, 17:53.02 | |
RE: OP 810+ motor SG2100tak ho kua kúp a toč |
![]() dempsey |
| 11.01.2008, 18:06.06 | |
OP 810+ motor SG2100asi před rokem jsem mněl 60cm parabolu a motor SG2100 natačení od 80E do 30W v pohodě . Dnes mám 80cm a taky ok R^ |
![]() ury77 |
| 11.01.2008, 18:07.07 | |
RE: OP 810+ motor SG2100vytáhni 1500,- z pod polštáře a utíkej do obchodu R^a můžeš zase psát jak ho nastavit :bigeyes: :bigeyes: |
![]() Karlos1 |
| 11.01.2008, 18:46.41 | |
RE: OP 810+ motor SG2100SG2100 je dobrý motor, ale pozor na výrobek firmy BigSat. Po roce provozu má vůli tak 2 stupně na každou stranu od definované pozice. Člověk aby to furt krokoval... |
![]() Louskacek |
| 11.01.2008, 18:50.02 | |
RE: OP 810+ motor SG2100Právě SG2100 Bigsat /Moteck/ mám vybranej.....je tedy opravdu šptaný? jaký tedy jiný mám koupit?... |
![]() peta |
| 11.01.2008, 19:06.08 | |
RE: OP 810+ motor SG2100Poked chceš kvlitu tak STAB 120. |
![]() drobeček |