| 11.01.2008, 17:32.31 | |
editace programuDobry den.Nema nekdo odkaz na kompletni navod editace programu na Digi vt.Neco takoveho:ZMAČKNI MENU,EDITOVAT PROGRAMY,ZADEJ HESLO,OOOO,NAJED ŠIPKOU NA PROGRAM KTERÝ CHCEŠ PŘESUNOUT ZMAČKNI OK POTOM ŠIPKOU V PRAVO NAJED NA PŘESUNOUT ZMAČKNI OK POTOM DLE POTŘEBY ŠIPKOU DOLŮ NEBO NAHORU PŘESUN PROGRAM OK,Potreboval bych vytvorit vlastni seznam.dik. |
![]() zbyna |
| 11.01.2008, 20:45.11 | |
RE: editace programuPřesnej návod máš v manuálu tvího setoboxu. Navíc jsi neuved jakej máš, protože každej to má úplně jinak. |
![]() manitou |