| 11.01.2008, 17:53.18 | |
Nejsem 100 let za opicema?Od r.2001 mám pořád funkčního HUMAXE 5500 a úplně jsem ztratil přehled - po nástupu SECA2,jestli se daj sehnat nějaký neof.karty na sledovani pay-TV do modulů SECA1.5,bílý ICEcrypt,event.další.Je to výhodný nebo je lepší zauvažovat nad inovací? Prosím poraďte - odpovědi na mail. Moc dík. |
![]() Zoloft |
| 11.01.2008, 18:02.40 | |
RE: Nejsem 100 let za opicema?poslal som Ti to na MAIL |
![]() x-ray |