Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 17:53.18

Nejsem 100 let za opicema?

Od r.2001 mám pořád funkčního HUMAXE 5500 a úplně jsem ztratil přehled - po nástupu SECA2,jestli se daj sehnat nějaký neof.karty na sledovani pay-TV do modulů SECA1.5,bílý ICEcrypt,event.další.Je to výhodný nebo je lepší zauvažovat nad inovací? Prosím poraďte - odpovědi na mail. Moc dík.
uživatel
Zoloft
11.01.2008, 18:02.40

RE: Nejsem 100 let za opicema?

poslal som Ti to na MAIL
uživatel
x-ray