| 11.01.2008, 17:56.59 | |
DishNetworkMám dotaz je možné přijímat DishNetwork? případně na jaké pozici je.... |
![]() peta |
| 11.01.2008, 18:08.21 | |
RE: DishNetworkhttp://www.lyngsat.com/packages/america.html |
![]() EnoSat |
| 11.01.2008, 18:18.40 | |
RE: DishNetworkneni to mozne je to americky paket a prijem z pozic 110 a 119st.cili druzice echostar tady ne asi ale na beton mozny neni.pouze severni amerika a kanada.cus. :(( :(( :(( :(( |
![]() marksony |
| 11.01.2008, 18:21.27 | |
RE: DishNetworkty pozice pro dishnetwork jsou 110 a 119 zapadne.v cesku to urcite nechytnes. |
![]() marksony |