Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 17:56.59

DishNetwork

Mám dotaz je možné přijímat DishNetwork? případně na jaké pozici je....
uživatel
peta
11.01.2008, 18:08.21

RE: DishNetwork

http://www.lyngsat.com/packages/america.html
uživatel
EnoSat
11.01.2008, 18:18.40

RE: DishNetwork

neni to mozne je to americky paket a prijem z pozic 110 a 119st.cili druzice echostar tady ne asi ale na beton mozny neni.pouze severni amerika a kanada.cus. :(( :(( :(( :((
uživatel
marksony
11.01.2008, 18:21.27

RE: DishNetwork

ty pozice pro dishnetwork jsou 110 a 119 zapadne.v cesku to urcite nechytnes.
uživatel
marksony