Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
11.01.2008, 18:06.15

satelitný rozvod v dome

Zdravím, potrebujem poradiť: Mám Mascom 1100Crci a chcem pre deti ešte jeden prijímač, Openbox 810. Je možné ho napojiť cez rs 232 s tým, že by som nemusel kupovať ďaľšiu kartu?
uživatel
minonka
11.01.2008, 18:08.20

RE: satelitný rozvod v dome

no tak to asi néé ;P
jedině open-open
a mascoma podaruj další rodině
uživatel
Karlos1
12.01.2008, 15:35.18

RE: satelitný rozvod v dome

maskom nema zdilanie ak polo povedane open-open tak ok
uživatel
redo32