| 11.01.2008, 18:06.15 | |
satelitný rozvod v domeZdravím, potrebujem poradiť: Mám Mascom 1100Crci a chcem pre deti ešte jeden prijímač, Openbox 810. Je možné ho napojiť cez rs 232 s tým, že by som nemusel kupovať ďaľšiu kartu? |
![]() minonka |
| 11.01.2008, 18:08.20 | |
RE: satelitný rozvod v domeno tak to asi néé ;Pjedině open-open a mascoma podaruj další rodině |
![]() Karlos1 |
| 12.01.2008, 15:35.18 | |
RE: satelitný rozvod v domemaskom nema zdilanie ak polo povedane open-open tak ok |
![]() redo32 |