| 11.01.2008, 18:16.13 | |
pro Redakci - Z1 a DaletMožná by stálo za uvedení,že systém Dalet využívá už šest let i Český Rozhlas. |
![]() Saxon |
| 11.01.2008, 18:31.35 | |
RE: pro Redakci - Z1 a DaletDěkujeme za doplnění informace. |
![]() redakce |
| 11.01.2008, 18:34.06 | |
RE: pro Redakci - Z1 a Daletrádo se stalo. |
![]() Saxon |