| 14.01.2008, 20:19.06 | |
Motory....náhodou nevíte jaký je rozdíl v motorech Bigsat SG2100BS a Digipower SG2100 moteck ? |
![]() peta |
| 14.01.2008, 20:21.36 | |
RE: Motory....kopie a originál moteck |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 20:44.32 | |
RE: Motory....tak že Digipower SG2100 je originál? |
![]() peta |
| 14.01.2008, 20:50.34 | |
RE: Motory....Bigsat - SG 2100 BSProfesionální výrobek firmy MOTECK, která se už dlouho zabývá vývojem a výrobou motorizovaných systémů, pozicionérů, táhlových motorů a příslušenství. Pod označením SG-2100A zdařile prošel několika testy odborných satelitních časopisů. Je doporučován výrobcem pro offsetové parabolické antény do 120cm |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 20:51.31 | |
RE: Motory....ale těch 120Ccm bych bral s rezervou :laughing: |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 20:54.56 | |
RE: Motory....spíše se podívej na motory Stab! R^ |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 21:36.06 | |
MotoryVlastním Digipower SG 2100A Moteck.Mám ho 4 roky,chytám orbit 75E-45W, 26družic a vše v pořádku bez vůle. Tento motor je originál!. |
![]() chrpa |
| 14.01.2008, 22:00.53 | |
RE: Motory....Mám taky Digipower 2100A Moteck už přes 5 let.Napřed s ním točil Humax a už přes 3 roky Dreambox a nikdy nebyl problém,mimo závadu,kterou jsem si defakto vyrobil sám. |
![]() hobza |
| 15.01.2008, 10:01.28 | |
RE: Motory....A já mám Bigsat SG2100, a po půlroce provozu se objevila vůle, která se neustále zvětšuje. Navíc motor zastavuje, jak se mu zlíbí s tolerancí cca 2 stupně. Obchodník mi řekl, že k reklamaci není důvod, prý je to u této třídy motorů běžné... No, volat kvůli tomu na ČOI se mi nechce, tak jsem nad těmy patnácti stovkami mávl rukou. |
![]() Louskacek |
| 15.01.2008, 16:20.00 | |
RE: Motory....převody z umělé hmoty, to je spojení prostě nahouby |
![]() poky1 |