Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 20:19.06

Motory....

náhodou nevíte jaký je rozdíl v motorech Bigsat SG2100BS a Digipower SG2100 moteck ?
uživatel
peta
14.01.2008, 20:21.36

RE: Motory....

kopie a originál moteck
uživatel
poky1
14.01.2008, 20:44.32

RE: Motory....

tak že Digipower SG2100 je originál?
uživatel
peta
14.01.2008, 20:50.34

RE: Motory....

Bigsat - SG 2100 BS

Profesionální výrobek firmy MOTECK, která se už dlouho zabývá vývojem a výrobou motorizovaných systémů, pozicionérů, táhlových motorů a příslušenství. Pod označením SG-2100A zdařile prošel několika testy odborných satelitních časopisů. Je doporučován výrobcem pro offsetové parabolické antény do 120cm
uživatel
poky1
14.01.2008, 20:51.31

RE: Motory....

ale těch 120Ccm bych bral s rezervou :laughing:
uživatel
poky1
14.01.2008, 20:54.56

RE: Motory....

spíše se podívej na motory Stab! R^
uživatel
poky1
14.01.2008, 21:36.06

Motory

Vlastním Digipower SG 2100A Moteck.Mám ho 4 roky,chytám orbit 75E-45W, 26družic a vše v pořádku bez vůle. Tento motor je originál!.
uživatel
chrpa
14.01.2008, 22:00.53

RE: Motory....

Mám taky Digipower 2100A Moteck už přes 5 let.Napřed s ním točil Humax a už přes 3 roky Dreambox a nikdy nebyl problém,mimo závadu,kterou jsem si defakto vyrobil sám.
uživatel
hobza
15.01.2008, 10:01.28

RE: Motory....

A já mám Bigsat SG2100, a po půlroce provozu se objevila vůle, která se neustále zvětšuje. Navíc motor zastavuje, jak se mu zlíbí s tolerancí cca 2 stupně. Obchodník mi řekl, že k reklamaci není důvod, prý je to u této třídy motorů běžné... No, volat kvůli tomu na ČOI se mi nechce, tak jsem nad těmy patnácti stovkami mávl rukou.
uživatel
Louskacek
15.01.2008, 16:20.00

RE: Motory....

převody z umělé hmoty, to je spojení prostě nahouby
uživatel
poky1