| 14.01.2008, 20:35.27 | |
openbox 810 newDobry vecer, chcem sa spytat kde moze byt problem. Dal som karty Gital a Skylink do prijimaca a vrchna citacka funguje hned a v spodnej to nejde rochodit...ked karty vymenim ani tak to nejde v menu mam samozrejme nastavene Cryptow...firmware je tam 5.19 pomoze ked ho zmenim. Dakujem |
![]() trisk |
| 14.01.2008, 20:36.44 | |
RE: openbox 810 newPravdepodobne mas zlu citacku. |
![]() yoxer |
| 14.01.2008, 20:39.27 | |
RE: openbox 810 newSkontroluj si aj nadstavenie druhej čítačky, či je prednastavená ako Cryptoworks |
![]() padavan3 |
| 14.01.2008, 20:39.40 | |
RE: openbox 810 newPomoze iba reklamacia??? |
![]() trisk |
| 14.01.2008, 20:40.31 | |
RE: openbox 810 newvkladáš správne kartu do spodnej čítačky? |
![]() vw1 |
| 14.01.2008, 20:41.21 | |
RE: openbox 810 newak máš obe nadstavené správne tak samozrejme reklamovať |
![]() padavan3 |
| 14.01.2008, 20:41.26 | |
RE: openbox 810 newAj druha citacka je na Cryptoworks. Ked som to skusal pred mesiacom islo to v pohode teraz to nejde... |
![]() trisk |
| 14.01.2008, 20:42.10 | |
RE: openbox 810 newa měnil jsi mezitím Fw |
![]() Karlos1 |
| 14.01.2008, 20:43.46 | |
RE: openbox 810 newAno menil. Pomoze ked dam posledny. |
![]() trisk |
| 14.01.2008, 20:44.39 | |
RE: openbox 810 newdaj tam 5.22. 5.21 mrzne ako chorá vrana:) 5.22 zatiaľ bez problémov:) |
![]() vw1 |
| 14.01.2008, 20:45.04 | |
RE: openbox 810 newzkus 5.22 nebo jse vrat k té původní |
![]() Karlos1 |
| 14.01.2008, 20:49.28 | |
RE: openbox 810 newOk...Dakujem za rady...este jedna otazka v druhom Openboxe 820 mam modul ZetaCam blue a v non kartu Skylink a v citacke gital a teraz mi zacala mrznut CT1 a CT2.Ked karty prehodim potom mi mrzne Stv1 a Stv2.Nestalo sa to aj Vam? |
![]() trisk |
| 14.01.2008, 21:04.14 | |
re:Někdo tady minule psal, že se teď když ty programy přidali na obě karty, tak se hádaj, která to má vlastně odkódovat, protože gital bere stejný program jako skylink. Jestli je tato úvaha správná, pak by to snad šlo vyřešit kartou t-t, kde chytáš STV1tt, stv2tt, joj-test. Od někoho si ji půjč a zkus. Nic jednoduššího mě nenapadá, pokud máš ok funkční přijímač. Hello |
![]() Tomik535 |
| 14.01.2008, 21:07.06 | |
PS:A když tam necháš gitalku, přijdeš do budoucna přece jen o markízu. To by mě fakt nemrzelo. |
![]() Tomik535 |
| 14.01.2008, 21:08.33 | |
RE: openbox 810 newSkus vyhodiť na chvíľu ten modul, či ti bude mrznuť ta Gital karta v čitačke aj vtedy. Ak nie, tak v menu module navoľ-vyskúšaj Cryptoworks alebo All podľa toho čo máš teraz navolené. |
![]() padavan3 |
| 14.01.2008, 21:14.43 | |
Openbox 820 a modul ZetaCam blueNie je to tym, ze sa karty hadaju ? Na obidvoch kartach mas STV 1,2 a CT 1,2. Preto ma karta T-T virtualny kanal STV 1 TT a STV 2 TT. Skus pouzit orig.modul Cryptoworks. |
![]() ahe56 |
| 14.01.2008, 21:18.15 | |
ahe56Jo, ale ten do 810 nestrčí. Jen do toho svého druhého, jestli jsi to myslel takhle. čau |
![]() Tomik535 |
| 14.01.2008, 21:18.50 | |
ahe56Jo, ale ten do 810 nestrčí. Jen do toho svého druhého, jestli jsi to myslel takhle. čau |
![]() Tomik535 |
| 14.01.2008, 21:25.38 | |
RE: openbox 810 newDakujem vyskusam.... |
![]() trisk |
| 14.01.2008, 22:25.17 | |
RE: openbox 810 newasi je to fakt kvoli tomu CAID, karty sa hadajuJa mam skylink a TaT a ide to ok. |
![]() georgo |
| 14.01.2008, 22:58.02 | |
re:A proto tam Gital na své karty šoupne ty programy všechny:-), místo trapných dvojitých programů TT, které jen zabíraj místo na úkor kvality na transpondéru a ještě vydělá na slovácích, kteří si ji koupí. Ale cena bude asi vysoká..mnoho zdaru. |
![]() Tomik535 |
| 14.01.2008, 23:15.33 | |
To Tomik535Neviem prečo by sa mali hadať karty, pokiaľ jedna ide cez čítačku a druhá cez modul. To by som predpokladal len vtedy, ak by mal v tej 820-tke prirábanú druhu čítačku, ktorá je závisla na tej prvej-pôvodnej. Skôr s priklaňam k tomu, čo hovorí ahe56, že je to použitím daného CI modula alebo verzie softu v prijímači. |
![]() padavan3 |
| 14.01.2008, 23:42.34 | |
padavanAle přesně to jsem přece myslel. Že se mohou hádat v 810ce, přesně jak začíná v popisu své otázky. :fuming: |
![]() Tomik535 |
| 15.01.2008, 09:45.18 | |
Závada čtečkyKarty se asi nehádají , ale v poslední době jsem slyšel že čtečky mají asi trošku větší vůli ,jedno řešení je zkusit podlepit jednu kartu nějakou samolepkou pod čipem a zkusit to s tím .... |
![]() lubos3nec |