Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 20:35.27

openbox 810 new

Dobry vecer, chcem sa spytat kde moze byt problem. Dal som karty Gital a Skylink do prijimaca a vrchna citacka funguje hned a v spodnej to nejde rochodit...ked karty vymenim ani tak to nejde v menu mam samozrejme nastavene Cryptow...
firmware je tam 5.19 pomoze ked ho zmenim.
Dakujem
uživatel
trisk
14.01.2008, 20:36.44

RE: openbox 810 new

Pravdepodobne mas zlu citacku.
uživatel
yoxer
14.01.2008, 20:39.27

RE: openbox 810 new

Skontroluj si aj nadstavenie druhej čítačky, či je prednastavená ako Cryptoworks
uživatel
padavan3
14.01.2008, 20:39.40

RE: openbox 810 new

Pomoze iba reklamacia???
uživatel
trisk
14.01.2008, 20:40.31

RE: openbox 810 new

vkladáš správne kartu do spodnej čítačky?
uživatel
vw1
14.01.2008, 20:41.21

RE: openbox 810 new

ak máš obe nadstavené správne tak samozrejme reklamovať
uživatel
padavan3
14.01.2008, 20:41.26

RE: openbox 810 new

Aj druha citacka je na Cryptoworks. Ked som to skusal pred mesiacom islo to v pohode teraz to nejde...
uživatel
trisk
14.01.2008, 20:42.10

RE: openbox 810 new

a měnil jsi mezitím Fw
uživatel
Karlos1
14.01.2008, 20:43.46

RE: openbox 810 new

Ano menil. Pomoze ked dam posledny.
uživatel
trisk
14.01.2008, 20:44.39

RE: openbox 810 new

daj tam 5.22. 5.21 mrzne ako chorá vrana:) 5.22 zatiaľ bez problémov:)
uživatel
vw1
14.01.2008, 20:45.04

RE: openbox 810 new

zkus 5.22 nebo jse vrat k té původní
uživatel
Karlos1
14.01.2008, 20:49.28

RE: openbox 810 new

Ok...Dakujem za rady...este jedna otazka v druhom Openboxe 820 mam modul ZetaCam blue a v non kartu Skylink a v citacke gital a teraz mi zacala mrznut CT1 a CT2.Ked karty prehodim potom mi mrzne Stv1 a Stv2.Nestalo sa to aj Vam?
uživatel
trisk
14.01.2008, 21:04.14

re:

Někdo tady minule psal, že se teď když ty programy přidali na obě karty, tak se hádaj, která to má vlastně odkódovat, protože gital bere stejný program jako skylink. Jestli je tato úvaha správná, pak by to snad šlo vyřešit kartou t-t, kde chytáš STV1tt, stv2tt, joj-test. Od někoho si ji půjč a zkus. Nic jednoduššího mě nenapadá, pokud máš ok funkční přijímač. Hello
uživatel
Tomik535
14.01.2008, 21:07.06

PS:

A když tam necháš gitalku, přijdeš do budoucna přece jen o markízu. To by mě fakt nemrzelo.
uživatel
Tomik535
14.01.2008, 21:08.33

RE: openbox 810 new

Skus vyhodiť na chvíľu ten modul, či ti bude mrznuť ta Gital karta v čitačke aj vtedy. Ak nie, tak v menu module navoľ-vyskúšaj Cryptoworks alebo All podľa toho čo máš teraz navolené.
uživatel
padavan3
14.01.2008, 21:14.43

Openbox 820 a modul ZetaCam blue

Nie je to tym, ze sa karty hadaju ? Na obidvoch kartach mas STV 1,2 a CT 1,2. Preto ma karta T-T virtualny kanal STV 1 TT a STV 2 TT. Skus pouzit orig.modul Cryptoworks.
uživatel
ahe56
14.01.2008, 21:18.15

ahe56

Jo, ale ten do 810 nestrčí. Jen do toho svého druhého, jestli jsi to myslel takhle. čau
uživatel
Tomik535
14.01.2008, 21:18.50

ahe56

Jo, ale ten do 810 nestrčí. Jen do toho svého druhého, jestli jsi to myslel takhle. čau
uživatel
Tomik535
14.01.2008, 21:25.38

RE: openbox 810 new

Dakujem vyskusam....
uživatel
trisk
14.01.2008, 22:25.17

RE: openbox 810 new

asi je to fakt kvoli tomu CAID, karty sa hadaju
Ja mam skylink a TaT a ide to ok.
uživatel
georgo
14.01.2008, 22:58.02

re:

A proto tam Gital na své karty šoupne ty programy všechny:-), místo trapných dvojitých programů TT, které jen zabíraj místo na úkor kvality na transpondéru a ještě vydělá na slovácích, kteří si ji koupí. Ale cena bude asi vysoká..mnoho zdaru.
uživatel
Tomik535
14.01.2008, 23:15.33

To Tomik535

Neviem prečo by sa mali hadať karty, pokiaľ jedna ide cez čítačku a druhá cez modul. To by som predpokladal len vtedy, ak by mal v tej 820-tke prirábanú druhu čítačku, ktorá je závisla na tej prvej-pôvodnej. Skôr s priklaňam k tomu, čo hovorí ahe56, že je to použitím daného CI modula alebo verzie softu v prijímači.
uživatel
padavan3
14.01.2008, 23:42.34

padavan

Ale přesně to jsem přece myslel. Že se mohou hádat v 810ce, přesně jak začíná v popisu své otázky. :fuming:
uživatel
Tomik535
15.01.2008, 09:45.18

Závada čtečky

Karty se asi nehádají , ale v poslední době jsem slyšel že čtečky mají asi trošku větší vůli ,jedno řešení je zkusit podlepit jednu kartu nějakou samolepkou pod čipem a zkusit to s tím ....
uživatel
lubos3nec