| 14.01.2008, 22:46.15 | |
Topfield 6000CR - chyby uživatelůKromě rušivého pruhu nebo restartu přes obrazovku při přidávání zvuku na CsLinku v místě s místním rušením internetem (popsáno v předchozím tématu) se u uživatelů projevuje ještě někdy vertikální trhání obrazu.Je to způsobeno náhodným zmáčknutím tlačítka PAL/NTSC (uprostřed dole) a zákazník pak reklamuje přijímač.Tato "vada" společně s rušením při změně hlasitosti je popsána v odstavci "Popis možných závad" v návodu "neautorizovaného" dovozce. Snad tato informace pomůže, než tu bude téma kritizující přijímač v této souvislosti. |
![]() RAFI007 |
| 15.01.2008, 06:57.32 | |
RE: Topfield 6000CR - chyby uživatelůJo a ostatní přístroje Wifina neruší, to je blábol jako prase. ;P |
![]() poky1 |
| 15.01.2008, 13:09.04 | |
RE: Topfield 6000CR - chyby uživatelůJe to hovadina.Na jedné instalaci v hustém lese,v hájovně je parabola umístěna v kolně,která je pobitá 25mm tlustými prkny.Pouze má výhled na oblohu a to v potřebném úhlu.Je to u Frymburku,kde není po internetu vzduchem ani památka.A ta závada je tam také.Tohle není žádná vlastnost nebo co,to je prostě vada zařízení.Jiný STB/Technisat STR1/, to na tom místě nedělá,tak neni o čem...Blbě zmáčklé tlačítko TV normy,budiž,ale tohle teda ne.Proč vůbec takovéhle tlačítko je na ovladači?Jak často potřebuju normu měnit.... |
![]() Saxon |
| 15.01.2008, 13:34.21 | |
RE: Topfield 6000CR - chyby uživatelůTím blbě zmáčknutým tlačítkem na ovladači to být némůže, protože zkreslení obrazu se objeví na téměř nepostřehnutelný okamžik a hned se tam objeví stránka z menu, kterou je nutno zrušit exitem takže nějaký zkreslený obraz ani nemůže být vidět. |
![]() sirda |
| 15.01.2008, 15:10.01 | |
Mám takovej pocit,že si zakladatel téma vzal do krámu moc těchto satů a má problém se jich zbavit. :8)Tak zkouší vše možné. :zombie: |
![]() poky1 |
| 15.01.2008, 15:12.02 | |
Saxone,aby Tě myslivec nevzal jako škodnou, když mu to blbne. :) |
![]() poky1 |
| 15.01.2008, 18:26.49 | |
pokyTomu je to uplně jedno.Chtěl jsem mu tam dát Technisata,ale nechtěl,prý už si zvykl..... |
![]() Saxon |
| 15.01.2008, 22:43.51 | |
RE: Topfield 6000CR - chyby uživatelůa na co si zvykl? na barevné pruhy a restart přijímače? to by mu asi u technisata chybělo. |
![]() sirda |
| 16.01.2008, 04:56.51 | |
RE: Topfield 6000CR - chyby uživatelů...nevim,jemu se tam objevuje akorát ten barevnej pruh.Restart se neděje. |
![]() Saxon |