Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 22:46.15

Topfield 6000CR - chyby uživatelů

Kromě rušivého pruhu nebo restartu přes obrazovku při přidávání zvuku na CsLinku v místě s místním rušením internetem (popsáno v předchozím tématu) se u uživatelů projevuje ještě někdy vertikální trhání obrazu.Je to způsobeno náhodným zmáčknutím tlačítka PAL/NTSC (uprostřed dole) a zákazník pak reklamuje přijímač.Tato "vada" společně s rušením při změně hlasitosti je popsána v odstavci "Popis možných závad" v návodu "neautorizovaného" dovozce. Snad tato informace pomůže, než tu bude téma kritizující přijímač v této souvislosti.
uživatel
RAFI007
15.01.2008, 06:57.32

RE: Topfield 6000CR - chyby uživatelů

Jo a ostatní přístroje Wifina neruší, to je blábol jako prase. ;P
uživatel
poky1
15.01.2008, 13:09.04

RE: Topfield 6000CR - chyby uživatelů

Je to hovadina.Na jedné instalaci v hustém lese,v hájovně je parabola umístěna v kolně,která je pobitá 25mm tlustými prkny.Pouze má výhled na oblohu a to v potřebném úhlu.Je to u Frymburku,kde není po internetu vzduchem ani památka.A ta závada je tam také.Tohle není žádná vlastnost nebo co,to je prostě vada zařízení.Jiný STB/Technisat STR1/, to na tom místě nedělá,tak neni o čem...Blbě zmáčklé tlačítko TV normy,budiž,ale tohle teda ne.Proč vůbec takovéhle tlačítko je na ovladači?Jak často potřebuju normu měnit....
uživatel
Saxon
15.01.2008, 13:34.21

RE: Topfield 6000CR - chyby uživatelů

Tím blbě zmáčknutým tlačítkem na ovladači to být némůže, protože zkreslení obrazu se objeví na téměř nepostřehnutelný okamžik a hned se tam objeví stránka z menu, kterou je nutno zrušit exitem takže nějaký zkreslený obraz ani nemůže být vidět.
uživatel
sirda
15.01.2008, 15:10.01

Mám takovej pocit,

že si zakladatel téma vzal do krámu moc těchto satů a má problém se jich zbavit. :8)
Tak zkouší vše možné. :zombie:
uživatel
poky1
15.01.2008, 15:12.02

Saxone,

aby Tě myslivec nevzal jako škodnou, když mu to blbne. :)
uživatel
poky1
15.01.2008, 18:26.49

poky

Tomu je to uplně jedno.Chtěl jsem mu tam dát Technisata,ale nechtěl,prý už si zvykl.....
uživatel
Saxon
15.01.2008, 22:43.51

RE: Topfield 6000CR - chyby uživatelů

a na co si zvykl? na barevné pruhy a restart přijímače? to by mu asi u technisata chybělo.
uživatel
sirda
16.01.2008, 04:56.51

RE: Topfield 6000CR - chyby uživatelů

...nevim,jemu se tam objevuje akorát ten barevnej pruh.Restart se neděje.
uživatel
Saxon