| 14.01.2008, 21:28.30 | |
He@d-SD2500Testuji tento přijímač nejdou mě české kodované programy na TaT kartě.Kdo má zkušennosti s tímto přijímačem a poradí.Díky za odpověd. |
![]() milord |
| 14.01.2008, 23:50.47 | |
RE: He@d-SD2500http://www.sat-upload.net/filemanager.php?&direction=1&order=mod&directory=Prijimace/Headnutna registrace |
![]() astra1d |
| 14.01.2008, 23:53.56 | |
RE: He@d-SD2500zapomel sem kdyz budes nahravat soft nesmis vypnout pristroj predcastne jinak je to vhaji radeji pockej tak pul minutky nes ho vypnes i kdyz uz si budes myslet ze to je hotove ... je nato hodne nachilnej!!! |
![]() astra1d |
| 15.01.2008, 01:07.04 | |
astra1dDíky.Užje to OK!!!! :)) |
![]() milord |
| 15.01.2008, 07:26.25 | |
He@d-SD2500Jaká je u tohoto příjmače soft. podpora, jak fugují zápisy na kartu? |
![]() bery1 |
| 15.01.2008, 08:37.44 | |
RE: He@d-SD2500Poslední nový soft.31.12.2007. |
![]() milord |
| 15.01.2008, 09:46.56 | |
RE: He@d-SD2500Přijímač mám od června 2007. Jedu přes Gital, zápisy fungují dobře a rychle, zatím přijímač funguje dobře.S posledním softem 31.12.2007 tam jde Prem.AU, TPS AU, Digi AU,Pols.AU a to co momentálně jde v EMU |
![]() tonik |
| 15.01.2008, 11:15.31 | |
TOMIKMala otazečka:chodi ti dobře zapisy,ikdyž maš zapnuté Emu?Vim že u fergusonu to dělalo problém? |
![]() radakrtek |
| 15.01.2008, 17:32.20 | |
RE:TOMIKZápisy chodí v pohodě i se zaplým EMU. Ani jsem v EMU nemusel mazat identy na české a slov. programy. |
![]() tonik |