Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 21:28.30

He@d-SD2500

Testuji tento přijímač nejdou mě české kodované programy na TaT kartě.Kdo má zkušennosti s tímto přijímačem a poradí.Díky za odpověd.
uživatel
milord
14.01.2008, 23:50.47

RE: He@d-SD2500

http://www.sat-upload.net/filemanager.php?&direction=1&order=mod&directory=Prijimace/Head

nutna registrace
uživatel
astra1d
14.01.2008, 23:53.56

RE: He@d-SD2500

zapomel sem kdyz budes nahravat soft nesmis vypnout pristroj predcastne jinak je to vhaji radeji pockej tak pul minutky nes ho vypnes i kdyz uz si budes myslet ze to je hotove ... je nato hodne nachilnej!!!
uživatel
astra1d
15.01.2008, 01:07.04

astra1d

Díky.Užje to OK!!!! :))
uživatel
milord
15.01.2008, 07:26.25

He@d-SD2500

Jaká je u tohoto příjmače soft. podpora, jak fugují zápisy na kartu?
uživatel
bery1
15.01.2008, 08:37.44

RE: He@d-SD2500

Poslední nový soft.31.12.2007.
uživatel
milord
15.01.2008, 09:46.56

RE: He@d-SD2500

Přijímač mám od června 2007. Jedu přes Gital, zápisy fungují dobře a rychle, zatím přijímač funguje dobře.S posledním softem 31.12.2007 tam jde Prem.AU, TPS AU, Digi AU,Pols.AU a to co momentálně jde v EMU
uživatel
tonik
15.01.2008, 11:15.31

TOMIK

Mala otazečka:chodi ti dobře zapisy,ikdyž maš zapnuté Emu?Vim že u fergusonu to dělalo problém?
uživatel
radakrtek
15.01.2008, 17:32.20

RE:TOMIK

Zápisy chodí v pohodě i se zaplým EMU. Ani jsem v EMU nemusel mazat identy na české a slov. programy.
uživatel
tonik