| 14.01.2008, 21:25.59 | |
Homecast 3000 CRDotaz na majitele tohoto typu:Sháním jednoduchý a spolehlivý přístroj pro použití s jednou kartou Trade a mám možnost koupit levně tento model.Jaké máte zkušenosti s tímto typem? Jedná se mi hlavně o propouštění zápisů a vůbec spolupráci s přístupovou kartou na CS-link.Chci jej použít jen na příjem neplacených programů v CS-linku takže nepotřebuji žádný zázrak.Díky. |
![]() BIDLO |
| 14.01.2008, 21:44.48 | |
RE: Homecast 3000 CRzapisy ok rychlo a spolahlivo. epg dobre bez chyb. kazovost minimalna. trochu horsia odozva na d.o. obcas. da sa stiahnut novsia verzia softu. posledna uz bez maturity rating a zadavania pinu. dobre posuvanie programov. nepise info o otacani motora, len treba cakat.mozem doporucit. |
![]() satan |
| 14.01.2008, 21:50.36 | |
RE: Homecast 3000 CRpres 200 nainstalovanych (tedy ne prodanych pres pult) a reklamace JEN 3. Zapisy OK, obsluha jednoducha, spolehlivost nadprumena. Pro tvoje urceni zcela idealni pristroj |
![]() J a |
| 14.01.2008, 22:00.31 | |
to J amam otazku, pri modeloch 3000 ci cr ako aj 5001 ci cr mi od 13.1. 08 zacalo ostavat info z modulu CRW philips. v dekoderi karta cslink a v module skylink. nerobilo to, ale po pridani ct1,2 na kartu skylinku to prave zostava na tychto dvoch programoch. tento jav bol na starych slovaklinkoch. je mi jasne to , keby som si doplatil na skylinku ct1 a 2 info by tam nebolo. nepotrebujem to. dakujem |
![]() satan |
| 14.01.2008, 22:20.59 | |
RE:Homecast 3000 CRHoši díky,to jsem potřeboval vědět. |
![]() BIDLO |