Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 21:25.59

Homecast 3000 CR

Dotaz na majitele tohoto typu:Sháním jednoduchý a spolehlivý přístroj pro použití s jednou kartou Trade a mám možnost koupit levně tento model.Jaké máte zkušenosti s tímto typem? Jedná se mi hlavně o propouštění zápisů a vůbec spolupráci s přístupovou kartou na CS-link.Chci jej použít jen na příjem neplacených programů v CS-linku takže nepotřebuji žádný zázrak.Díky.
uživatel
BIDLO
14.01.2008, 21:44.48

RE: Homecast 3000 CR

zapisy ok rychlo a spolahlivo. epg dobre bez chyb. kazovost minimalna. trochu horsia odozva na d.o. obcas. da sa stiahnut novsia verzia softu. posledna uz bez maturity rating a zadavania pinu. dobre posuvanie programov. nepise info o otacani motora, len treba cakat.
mozem doporucit.
uživatel
satan
14.01.2008, 21:50.36

RE: Homecast 3000 CR

pres 200 nainstalovanych (tedy ne prodanych pres pult) a reklamace JEN 3. Zapisy OK, obsluha jednoducha, spolehlivost nadprumena. Pro tvoje urceni zcela idealni pristroj
uživatel
J a
14.01.2008, 22:00.31

to J a

mam otazku, pri modeloch 3000 ci cr ako aj 5001 ci cr mi od 13.1. 08 zacalo ostavat info z modulu CRW philips. v dekoderi karta cslink a v module skylink. nerobilo to, ale po pridani ct1,2 na kartu skylinku to prave zostava na tychto dvoch programoch. tento jav bol na starych slovaklinkoch. je mi jasne to , keby som si doplatil na skylinku ct1 a 2 info by tam nebolo. nepotrebujem to. dakujem
uživatel
satan
14.01.2008, 22:20.59

RE:Homecast 3000 CR

Hoši díky,to jsem potřeboval vědět.
uživatel
BIDLO