Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 21:18.53

N 9600 S

Neustále se restartuje napřiklad na ČT-1 a ČT-2 , ale i u jiných stanic , nikdy ne na Filmboxu , Nova , Prima , Očko.
Používám orig. Cryptowor. modul a kartu TaT i Git. , stále se restartuje na některých programech, občas napíše err. 5
Máte někdo podobný problém ???
uživatel
Incomplete
14.01.2008, 21:47.35

RE: N 9600 S

pocul aj videl. robi to modul. je tam akasi neznasanlivost. napr. easy nechce vobec
vyber modul a prever si to.
uživatel
satan