| 14.01.2008, 21:18.53 | |
N 9600 SNeustále se restartuje napřiklad na ČT-1 a ČT-2 , ale i u jiných stanic , nikdy ne na Filmboxu , Nova , Prima , Očko.Používám orig. Cryptowor. modul a kartu TaT i Git. , stále se restartuje na některých programech, občas napíše err. 5 Máte někdo podobný problém ??? |
![]() Incomplete |
| 14.01.2008, 21:47.35 | |
RE: N 9600 Spocul aj videl. robi to modul. je tam akasi neznasanlivost. napr. easy nechce vobecvyber modul a prever si to. |
![]() satan |