Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 20:59.11

homecast s 3000cicr-dětská pojistka

Prosím o radu jak se dá resetnout dětská pojistka a jaký je kod pro kartu T T.Číselný kod 2001 mi nejde.Děkuji.
uživatel
Houmr
14.01.2008, 21:21.50

RE: homecast s 3000cicr-dětská pojistka

to je kod pre staru tt, nova ma kod 0000
resetnut sa da, trva to 10 min.
uživatel
satan
14.01.2008, 21:52.19

homecast s 3000cicr-dětská pojistka

DĚKUJI MOC!!!!!
uživatel
Houmr
14.01.2008, 22:47.23

to satan

a ako sa da resetnut , mozes to prosim ta presne popisat ?
dakujem za odpoved
uživatel
gama07
15.01.2008, 20:53.06

RE: homecast s 3000cicr-dětská pojistka

robil som to uz dost davno, ked sudruhovia v korey tento vynalez poslali k nam.
- nechat kartu zasunutu, vypnut vzadu zo siete, zapnut, tabulka zostane, je tam hore cas, ktory musi odpocitavat 10 min., potom si vyziada maturity rating ,daj 16 dolu, potom pin podla karty.
neviem ci to je spravne.
uživatel
satan