| 14.01.2008, 20:59.11 | |
homecast s 3000cicr-dětská pojistkaProsím o radu jak se dá resetnout dětská pojistka a jaký je kod pro kartu T T.Číselný kod 2001 mi nejde.Děkuji. |
![]() Houmr |
| 14.01.2008, 21:21.50 | |
RE: homecast s 3000cicr-dětská pojistkato je kod pre staru tt, nova ma kod 0000resetnut sa da, trva to 10 min. |
![]() satan |
| 14.01.2008, 21:52.19 | |
homecast s 3000cicr-dětská pojistkaDĚKUJI MOC!!!!! |
![]() Houmr |
| 14.01.2008, 22:47.23 | |
to satana ako sa da resetnut , mozes to prosim ta presne popisat ?dakujem za odpoved |
![]() gama07 |
| 15.01.2008, 20:53.06 | |
RE: homecast s 3000cicr-dětská pojistkarobil som to uz dost davno, ked sudruhovia v korey tento vynalez poslali k nam.- nechat kartu zasunutu, vypnut vzadu zo siete, zapnut, tabulka zostane, je tam hore cas, ktory musi odpocitavat 10 min., potom si vyziada maturity rating ,daj 16 dolu, potom pin podla karty. neviem ci to je spravne. |
![]() satan |