Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 08:22.09

přijmač

dobry den ja chci a ktulizovat soft na přijmač přes arioner a vyberu možnost open najdu kde jsem si to uložil otevřu a nic tam neni a když se podivam normalně tak to tam je a přes arioner to nejde poradte
uživatel
ladisek
24.04.2008, 08:27.11

RE: přijmač

ten soubor podle všeho jsi nerozbalil,tedy zůstal zabalen ve formátu ..zip nebo..rar.Tak nejdříve rozbalit.
uživatel
viliam
24.04.2008, 08:30.33

přijmač

je to v zipu no ale nevim jak to otevřit nevim přes co
uživatel
ladisek
24.04.2008, 08:34.35

RE: přijmač

Ze slunecnice.cz si stáhni grátis win.rar a nainstaluj,je to jednoduché,zvládneš to.
uživatel
viliam
24.04.2008, 08:59.19

přijmač

už tohle mam a mam udělat přepnout přijmač do nastavení stand by a pak na dalkovem ovladač namačkat kod 24 680 poradte
uživatel
ladisek