Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 08:41.32

Mimo mísu

Zdravím-mám tady pc v kterém byl Linux,ani za boha do toho nemůžu dostat Xp-nepomáhá-fdisk/mbr,fixboot,fixmbr-nezkopíruje mi to všechny instalační soubory-disk je v poho v druhém pc-Dík za rady
uživatel
donkarlos
24.04.2008, 09:01.20

RE: Mimo mísu

XP v pohode preinstaluje linux... Pokud ne, tak je potreba pouzit nejaky instalacni disk linuxu a v uvodnim menu zvolit RESCUE mod. Obvykle je mozne spustit fdisk z prikazove radky a klavesou m /menu/ vybrat danou akci - obvykle zruseni oddilu a zapsani do MBR. A pak opet spustit instalaci XP.
uživatel
Dusan
24.04.2008, 12:10.46

RE: Mimo mísu

Treba ti bud systemovu disketu alebo cd-rom popripade usb, s nejakym spravcom suborovych systemov. Pomocou tohto spravcu linuxove oddiely(ext2 alebo ext3) a vytvorit nove windows oddiely (NTFS alebo FAT32). Potom by to mala prebehnut instalacia bez problemov.
uživatel
PEPE8989