| 24.04.2008, 08:41.32 | |
Mimo mísuZdravím-mám tady pc v kterém byl Linux,ani za boha do toho nemůžu dostat Xp-nepomáhá-fdisk/mbr,fixboot,fixmbr-nezkopíruje mi to všechny instalační soubory-disk je v poho v druhém pc-Dík za rady |
![]() donkarlos |
| 24.04.2008, 09:01.20 | |
RE: Mimo mísuXP v pohode preinstaluje linux... Pokud ne, tak je potreba pouzit nejaky instalacni disk linuxu a v uvodnim menu zvolit RESCUE mod. Obvykle je mozne spustit fdisk z prikazove radky a klavesou m /menu/ vybrat danou akci - obvykle zruseni oddilu a zapsani do MBR. A pak opet spustit instalaci XP. |
![]() Dusan |
| 24.04.2008, 12:10.46 | |
RE: Mimo mísuTreba ti bud systemovu disketu alebo cd-rom popripade usb, s nejakym spravcom suborovych systemov. Pomocou tohto spravcu linuxove oddiely(ext2 alebo ext3) a vytvorit nove windows oddiely (NTFS alebo FAT32). Potom by to mala prebehnut instalacia bez problemov. |
![]() PEPE8989 |