| 24.04.2008, 08:41.47 | |
2Primace na jednej parabole...Mam dva primace na jednej parabole!M3+M5 samozrejme dual konve.Neviem ale preco mi na jednom ukazuje 70% a na druhom apsolutne nic?Viete poradit?vdaka!!! |
![]() mako45 |
| 24.04.2008, 08:53.02 | |
RE: 2Primace na jednej parabole...Pozrieť základné veci ako kábel,konektory atď.Ale najskôr si daj tam,kde Ti to šlape ten prijimač čo nejde a zistiš či vôbec ten prijimač ide.A tak ďalej. |
![]() letas |
| 24.04.2008, 09:32.43 | |
RE: 2Primace na jednej parabole...uz je to v pohode.chyba odstranena.vdaka... |
![]() mako45 |
| 24.04.2008, 09:44.47 | |
RE: 2Primace na jednej parabole...a kde bola chyba? |
![]() hopkok |
| 24.04.2008, 10:09.03 | |
RE: 2Primace na jednej parabole...Receiver som mal vitiahnutý s elektrickej zásuvky. :laughing: |
![]() Dejf |
| 24.04.2008, 10:19.18 | |
RE: 2Primace na jednej parabole...Pobavil si ma aj tou gramatickou narážkou. |
![]() Rasto |
| 24.04.2008, 11:56.21 | |
RE: 2Primace na jednej parabole...pěkné, i já přidám trošku pro pobavení, nedávno jsem se rozčiloval proč mi nejedou kanály přes přístupovou kartu, pak jsem zjistil že modul s ní leží vedle na poličce ;) |
![]() poky1 |
| 24.04.2008, 13:02.55 | |
2Prijímače ..Ak Vás môžem pobaviť, ja som už šiel reklamovať prijímač, keď som zistil, že mi niekto vymenil DO z Digi, a nič mi nešlo i všetky dráty som prefúkol, či nie sú zapchaté. |
![]() antonius |