Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 08:41.47

2Primace na jednej parabole...

Mam dva primace na jednej parabole!M3+M5 samozrejme dual konve.Neviem ale preco mi na jednom ukazuje 70% a na druhom apsolutne nic?Viete poradit?vdaka!!!
uživatel
mako45
24.04.2008, 08:53.02

RE: 2Primace na jednej parabole...

Pozrieť základné veci ako kábel,konektory atď.Ale najskôr si daj tam,kde Ti to šlape ten prijimač čo nejde a zistiš či vôbec ten prijimač ide.A tak ďalej.
uživatel
letas
24.04.2008, 09:32.43

RE: 2Primace na jednej parabole...

uz je to v pohode.chyba odstranena.vdaka...
uživatel
mako45
24.04.2008, 09:44.47

RE: 2Primace na jednej parabole...

a kde bola chyba?
uživatel
hopkok
24.04.2008, 10:09.03

RE: 2Primace na jednej parabole...

Receiver som mal vitiahnutý s elektrickej zásuvky. :laughing:
uživatel
Dejf
24.04.2008, 10:19.18

RE: 2Primace na jednej parabole...

Pobavil si ma aj tou gramatickou narážkou.
uživatel
Rasto
24.04.2008, 11:56.21

RE: 2Primace na jednej parabole...

pěkné, i já přidám trošku pro pobavení, nedávno jsem se rozčiloval proč mi nejedou kanály přes přístupovou kartu, pak jsem zjistil že modul s ní leží vedle na poličce ;)
uživatel
poky1
24.04.2008, 13:02.55

2Prijímače ..

Ak Vás môžem pobaviť, ja som už šiel reklamovať prijímač, keď som zistil, že mi niekto vymenil DO z Digi, a nič mi nešlo i všetky dráty som prefúkol, či nie sú zapchaté.
uživatel
antonius