| 24.04.2008, 09:28.44 | |
instalace přijmačeprosim vas dejtemi někdo čislo icq kdo umi instalaci přijmače moc diky |
![]() ladisek |
| 24.04.2008, 09:33.30 | |
RE: instalace přijmačeznacka primaca? |
![]() mako45 |
| 24.04.2008, 09:36.27 | |
RE: instalace přijmačePořád ke stejné věci zakládáš nová témata, jsi ty ale jelito :bigeyes: |
![]() MilhausCT |
| 24.04.2008, 09:52.04 | |
RE: instalace přijmačeLidi jako ladisek by se neměli do EMU vůbec pouštět, protože neumí číst a jen somrují.... |
![]() kacenkin |
| 24.04.2008, 09:56.48 | |
Digi tv přijmačferguson af-3318se to je ten přijmač |
![]() ladisek |
| 24.04.2008, 09:57.12 | |
..počuj starec..Takto sa to nerobí..,asi máš Ferguson ,že ?Tak si k tomu kludne sadni,(poriadne si preštuduj návod od prijímača )nastav si parabolu na družicu ,ktorú chceš sledovať, potom skoč na google,najdi si forum čo sa zaobera danou značkou prijímača a tam si to tiež DOBRE popozeraj.Ujasni si že čo je čo !!! potom si prichystaj kabel (nullmodem)a zober do ruky návod - ako na nový software...klud a pekne pomaly.A nebudeš musieť tu zakladať donekonečna nové vlákna |
![]() sivko44 |
| 24.04.2008, 10:31.09 | |
RE: instalace přijmačev lýdlu radí skladníci |
![]() kuldan |
| 24.04.2008, 11:56.03 | |
HrůzaPánové a teď si představte, že takovýhle člověk si koupí řidičák.... :zombie: |
![]() Hujer |
| 24.04.2008, 17:33.27 | |
Já už muasi dám to číslo.. :-/ |
![]() Tomik535 |
| 24.04.2008, 17:43.28 | |
Tady je224-442-424 GEMoney. Tam ti sice neporadí ohledně satu, ale když se přimluvíš ať mi odpustí zbytek úvěru, tak ti ihned dám svoje. Přidám ještě nový přijímač raději na karty grátis. Hello |
![]() Tomik535 |