Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.04.2008, 09:28.44

instalace přijmače

prosim vas dejtemi někdo čislo icq kdo umi instalaci přijmače moc diky
uživatel
ladisek
24.04.2008, 09:33.30

RE: instalace přijmače

znacka primaca?
uživatel
mako45
24.04.2008, 09:36.27

RE: instalace přijmače

Pořád ke stejné věci zakládáš nová témata, jsi ty ale jelito :bigeyes:
uživatel
MilhausCT
24.04.2008, 09:52.04

RE: instalace přijmače

Lidi jako ladisek by se neměli do EMU vůbec pouštět, protože neumí číst a jen somrují....
uživatel
kacenkin
24.04.2008, 09:56.48

Digi tv přijmač

ferguson af-3318se to je ten přijmač
uživatel
ladisek
24.04.2008, 09:57.12

..počuj starec..

Takto sa to nerobí..,asi máš Ferguson ,že ?Tak si k tomu kludne sadni,(poriadne si preštuduj návod od prijímača )nastav si parabolu na družicu ,ktorú chceš sledovať, potom skoč na google,najdi si forum čo sa zaobera danou značkou prijímača a tam si to tiež DOBRE popozeraj.Ujasni si že čo je čo !!! potom si prichystaj kabel (nullmodem)a zober do ruky návod - ako na nový software...klud a pekne pomaly.A nebudeš musieť tu zakladať donekonečna nové vlákna
uživatel
sivko44
24.04.2008, 10:31.09

RE: instalace přijmače

v lýdlu radí skladníci
uživatel
kuldan
24.04.2008, 11:56.03

Hrůza

Pánové a teď si představte, že takovýhle člověk si koupí řidičák.... :zombie:
uživatel
Hujer
24.04.2008, 17:33.27

Já už mu

asi dám to číslo.. :-/
uživatel
Tomik535
24.04.2008, 17:43.28

Tady je

224-442-424 GEMoney. Tam ti sice neporadí ohledně satu, ale když se přimluvíš ať mi odpustí zbytek úvěru, tak ti ihned dám svoje. Přidám ještě nový přijímač raději na karty grátis. Hello
uživatel
Tomik535